Ką reiškia vardas Kazys ? Vardo Kazys reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Kazys – (4) liet. trumpinys iš Kazimieras.

Vardadienis: Kovo 4 d.

Kazimierai klasikiniai, praktiški žmonės. Savo svajones įdiegia į gyvenimą. Tai didieji gyvenimo statytojai, didžiulių užmojų ir plačių mostų. Jie didingi mąstytojai, patys geriausi mokslininkai. Specialistai bet kokioje gyvenimo srityje, kur reikia labai atkaklaus darbo, nesvarbu, fizinio ar protinio.
Kazimierai labai savimi pasitikintys ir darbe viską kruopščiai apgalvoja. Prekybos centrai, dangoraižiai, tiltai – štai jų darbo galutiniai rezultatai. Kai kurie specializuojasi medicinoje arba kitose srityse, kurios naudingos žmonijai.
Kai kurie Kazimierai turi paranormalių savybių ir jas taiko žmonėms gydyti. Jiems reikia gyvenimą nugyventi prasmingai ir sąžiningai, pasišvęsti Dievui.
Kazimierai turi daug “devynetukų” savybių. Jie perdėtai emocionalūs, turi skausmingą vaizduotę, sunkiai pasiekia pusiausvyrą. Atiduoda savo žinias bei darbo rezultatus netgi tiems, kuriems to nereikėtų. Patarinėti jiems beviltiška, nes jie į tai numoja ranka.
Kazimierams patartina mokytis geriau save išreikšti. Būtina įgyti pasitikėjimą savimi, pažaboti aikštingą temperamentingą charakterį, daugiau bendrauti su žmonėmis.

Panašūs vardai:

 1. Kazimieras
 2. Kęstutis
 3. Kastytis
 4. Klementinas
 5. Klemensas
 • kays

  Geras vardas :)

 • Erika

  Nuostabus vardas