Ką reiškia vardas Kęstutis ? Vardo Kęstutis reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Kęstutis – (2) liet., trump. Kęstas, priesagos -utis vedinys iš sen. trump. Kęstas, kuris iš avd. su Kęs-t-: Kęstartas, Kęstautas ir kt.

Vardadienis: Vasario 21 d.

Kęstučiai fantazuotojai, todėl jie dažnai užsitarnauja melagėlių vardą. Tačiau tai jiems nė motais, juk gyvena savo išgalvotame pasaulyje, kuris daug gražesnis ir turtingesnis, negu tikrasis.
Kęstučiai labai jautrūs, o jų meilė idiliška. Dažniausiai paskutinį tašką padeda jų draugė. Sekse jie labai atsakingi ir stengiasi visų pirma patenkinti savo partnerę. Jie būna patenkinti, kai juos valdo žmona.
Kęstučiai apdovanoti stipria sveikata, todėl ilgai gyventi yra daug šansų. Tačiau tam tikros gyvenimo aplinkybės, kaip susižavėjimas alkoholiu, besaikiu seksu, juos gali sužlugdyti. Tada išsiderina jų nervų sistema. Todėl patartina jiems dažniau būti gamtoje, sportuoti. Reikia žinoti, kad jie gali tapti kokios nors sporto šakos fanatikais. Sportas jiems yra ideali sfera, leidžianti pabėgti nuo gyvenimo problemų.
Kęstučiai turi gerą humoro jausmą, todėl su jais bendrauti labai įdomu. Mėgsta skaityti detektyvinius romanus bei fantastiką. Gyvenime gali būti labai gerais tardytojais, analitikais bei politikais.

Panašūs vardai:

 1. Kastytis
 2. Kristupas
 3. Konradas
 4. Kastautas
 5. Kornelis
 • Agata

  labai grazus vardas mano pusbroliuko :*

 • arturas

  Kenciantis tai cia tipo auka