Ką reiškia vardas Konradas ? Vardo Konradas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Konradas – (1) germ., trump. Konas, baž. lot. Conradus iš germ. Konrad: sen. vok. aukšt. kuoni „drąsus, narsus“ + rat „patarimas“.

Vardadienis: Vasario 19 d., balandžio 21 d., birželio 1 d.

Konrado vardadienį valdo Venera, todėl jų devizas – įžvalgumas. Jeigu teisingas posakis, kad “genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai jie tikrai genialūs. Nuo gimimo jiems būdingi meistriškumas ir tikslumas. Tikslūs visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja juos. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už juos specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems.
Konradus plėšo širdies gilumoje paslėptas garbės troškimo jausmas. Tvirtai žino, kaip reikėtų veikti, tačiau bijo tiesiai apie tai pasakyti – reikalas gali pasibaigti skandalu. Be to, nežinia kuo tada gali pavirsti jų gyvenimas. Lėtumas – ne toks jau blogas bruožas, tačiau jis gali sutrukdyti lavintis ir padaryti juos storaodžius. Kai kas apkaltina juos per dideliu originalumu, o iš tikrųjų jie vadovaujasi tik intuicija.
Konradams tinkamiausios profesijos: diplomatija, psichologija, politika, medicina. Apdovanoti kūrybiniais taikomaisiais sugebėjimais, todėl gali pasireikšti plastinių menų, dizaino, muzikos, literatūros, scenos meno srityse.
Konradai nevengia santuokos: norėtų turėti klausytoją, pašnekovę ir vienmintę. Tačiau dar labiau trokšta laisvės, be to, netiki, jog sugebės atrasti giminišką sielą. Patartina nesibaiminti: kandidatų į sutuoktinius magnetizmas bei dvasinės vibracijos padės juos surasti.

Panašūs vardai:

  1. Kęstutis
  2. Kunigunda
  3. Kajus
  4. Kristupas
  5. Karolis