Ką reiškia vardas Kristupas ? Vardo Kristupas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Kristupas – (1) trump. Krisčius, Kristis, – liet. trumpinys iš Kristoforas.

Vardadienis: Liepos 24-25 d.

Šio darbštaus vyro vardo vibracijos skatina diplomatinių sugebėjimų pasireiškimą. Jis bus apdovanotas daugeliu talentų, kurie pareikalaus didelės atsakomybės. Vyras šiuo vardu garsės savo darbštumu, konservatoriškomis pažiūromis, asmeniniu žavesiu bei stipriu atsakomybės jausmu. Kristupas gali būti gan išsiblaškęs ir linkęs pamesti asmeninius daiktus, bei turėti ypač stiprų saugumo poreikį.
Šeima ir asmeniniai santykiai jo gyvenimui reikš ypač daug. Šis vyras mokės patarti, padrąsinti ar diplomatiškai bei taktiškai išsakyti savo nuomonę, tačiau iškilus pavojui, kausis be taisyklių. Vardo vibracijos skatina pasitikėti žmonėmis, kartais net nepelnytai, todėl toks pasitikėjimas gali tapti dažnų nusivylimų priežastimi. Nuo vaikystės Kristupas gali stebinti savo tėvus sugebėjimu analizuoti, spręsti galvosūkius ar kitus logikos reikalaujančius uždavinius. Jis turėtų pasižymėti gera atmintimi bei intuicija, todėl jo įžvalgomis vertėtų pasikliauti. Karyba, verslas, kriminalistika, kelionės ir nuotykiai gali būti šio žmogaus karjeros pagrindu. Jis nebus linkęs viešai demonstruoti savo jausmų ir aplinkiniams gali atrodyti šiek tiek atitrūkęs nuo pasaulio. Toks įspūdis bus klaidingas, nes tai nebus tikrasis Kristupas. Šis žmogus puikiai orientuosis įvykių sūkūryje, tačiau greičiausiai be reikalo savo laiko ir jėgų nešvaistys. Jam turėtų sektis darbas su žmonėmis, bei darbas tarp žmonių. Vardo vibracijos tap pat palankios vyrui, kurio darbas susijęs su viso kūno, rankų ar kojų judesiais.

Panašūs vardai:

 1. Kornelis
 2. Kristoforas
 3. Krizas
 4. Kovilas
 5. Kovydas
 • Kristupas

  Labai gražus vardas, vienas iš gražiausių man

 • Kristupas

  Grazus vardas ;)

 • Kristupas

  Man tai pats graziausias vardas is visu niekur kitokio jap sis nerasi :)

 • Kristina

  Mano sunus bus Kristupas. Tai nuostabiai nuostabus vardas man :) )

 • Gitana

  Vienas iš gražiausių vardų,jis atspindi viską džiaugsmą,nuostabą,tikėjimą,viltį,ateitį viską kas gera.Labai optimistiškai nuteikiantis vardas.

 • gintare

  Musu sunaus toks vardas,ji isrinkome2005,mums buvo ir yra vienas graziausiu vardu

  • Zydrune Taroziene

   mes ir savo sunui 2005 metais uzdejome si varda:) Tipiskas vardo ir charakterio atitikimas:) Mums ir jis pats graziausias:)