Šiandien vardadienius švenčia:

bu- (būti) + vyd (iš-vydo)

dovana iš Saturno

Imantas – (1) liet. ir latv., trump. Imas, Mantas, i- iš im- (:liet. im-ti, im-a) + mant- (: liet. mant-us „sumanus“).

Vardadienis: Lapkričio 29 d.

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo jūs užsiimate, jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražina juokeliais, audringai aptaria savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Gaivys – (4) liet., trumpinys iš Gaivilas ir kt.

Vardadienis: Lapkričio 29 d.

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Turėdami teigiamų savybių, jie užsispyrę, paslaptingi, geri praktikai ir gerai orientuojasi finansų klausimuose. Labai įžvalgūs ir stoikai. Mėgsta paplepėti, turi gerą atmintį, tačiau lėtai mąsto; jeigu ką nors supranta, tai įsisavina ilgam laikui. Jie užsigalvoję, kantrūs, pastovūs, patikimi, energingi, diplomatiški ir konservatyvūs. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai, bebaimiai, dosnūs. Juos daugiau valdo jausmai negu protas. Turi stipriai išreikštą kūno energetiką. Šie vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Daujotas – lietuviško vardo trumpinys Daujys, dau- (žr. Daubaras) + jot- (: joti, jot-is).

Vardadienis: Lapkričio mėn. 29 d. – Daujoto vardo diena.

Daujotai negali pakęsti kritikos, nes giliai įsitikinę, kad gali pakeisti jų planus. Dažnai jie susiduria su psichologinėmis problemomis, bet jiems tai priimtina, nes gyvenime jie puikūs psichologai, patarėjai.

Daujotams vertėtų daugiau padirbėti darbą, kuriam puikiai sugeba vadovauti. Jie puikūs lyderiai daugelyje profesijų, bet prasti darbininkai , nes giliai tiki, kad esa gimę vadovauti.