Šiandien vardadienius švenčia:

Rasma – graikų kilmės moteriškas vardas. Tai trumpinys iš vardų Erazmas, Erazma: “mylimas, pageidaujamas”.

trumpinys iš italų Ferdinando, o šis kilęs iš sen. vakarų vokiečių Ferdinandas: fridu „taika“ + nand „drąsa; drasus“.

(1) liet., trump. Žadys, žad- (žr. Žadgailas) + vain- (: sen. liet. vaina „priežastis, kaltė“)

Valtrūda - germ., trump. Valta, baž. lot. Valtrudis iš germ. Waltrud, sen. vok. aukšt. waltan „valdyti“ + trūt „stipri“.

Vardadienis: Birželio mėn. 20 d. – Valtrūdos vardo diena.

Tai protingo, gabaus techniniams mokslams ir elektronikai žmogaus vardas. Jis nevengs konfliktų ir ginčytis su šiuo žmogumi turėtų būti sunkoka, nes logikos ir ambicijų jam nepritruks. Deja, šias ambicijas reikėtų pastoviai stimuliuoti, nes jos gali staiga išblėsti.

Silverijus – lot., trump. Silveras, Silvas, iš lot. Silverius „girinis, miško gyventojas“: lot. silva „giria, miškas“.

Vardadienis: Birželio mėn. 20 d. – Silverijaus vardo diena.

Jūsų gyvenimas kaip scenoje – jūsų replikos taiklios ir patikrintos, išvaizda nuo šukuosenos iki batų idealiai apgalvota. Savo esybe jūs esate niekada nepatenkinti tuo, ką turite. Visą laiką ieškote progų tobulėti.

Šie vardo turėtojai labai myli vaikus – tiek savus, tiek svetimus, tačiau be didesnio sentimentalumo. Vaikai jums – tas pats kas ir suaugę, tik laimingas vaikas turi savyje daugiau džiaugsmo, lūkesčių ateičiai.

Florentina – (2) lot., trump. Florenta, Flora, iš lot. Florentina, kuris iš vyr. v. Florentinus, žr. Florentinas.

Vardadienis: Birželio 20 d.

Šio vardo savininkai yra Veneros vaikai, kaip jiems ir dera, spinduliuoja geismingumą ir visi mylimi aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šiems vardo turėtojams viskas sekasi, todėl reikia būti atidiems su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių.