Šiandien vardadienius švenčia:

al- (aliai vienas) + min- (minėti) – „visų minima, -as“

Rufinas - lot., trump. Rufas, iš lot. Rufinus, kuris yra priesagos -inus vedinys iš Rufus, žr. Rufas.

Vardadienis: Birželio mėn. 14 d. – Rufino vardo diena.

Jūsų gyvenimo iššūkiai susiję su bendravimu, nes aplinkiniams jūs galite atrodyti tiesiog atitrūkęs nuo pasaulio. Gyvenime dažnai gali pasitaikyti momentų, kai reikės suprasti, jog tobulų nėra ir nesitikėti, jog viskas bus taip kaip jūs norite.

Rufinai visada reikės skirti laiko apmąstymams, knygų ir ramios aplinkos bei gamtos prieglobsčio. Tai žmogus, kuris jausis laimingu darydamas gera kitiems, ypač silpnesniems už save. Jis sugebės atjausti kitą, tačiau giliai viduje pats trokš meilės ir įvertinimo.

Rūpinimasis kitais, mokėjimas spręsti sudėtingus klausimus ir pedagoginis talentas gali jį išskirti iš minios. Jam reikės mokytis suvaldyti pyktį ir norą priimti staigius ir nepamatuotus sprendimus bei norą pasiduoti kompensacinėms

Labvardas – (1) liet., trump. Labys, lab- (žr. Labgaudas) + vard- (: liet. vard-as, latv. vards „žodis, vardas“, plg. liet. varduoti „burti“).

Vardadienis: Birželio 14 d.

Jums reikia elgtis apdairiai, nes dėl per didelio emocingumo šie vardo turėtojai gali būti apkaltinti priekabiavimu. Egzotika juos traukia neilgai, tačiau paprastas vidinis ir išorinis pasirinkto asmens grožis priverčia rimtai susimąstyti. Nors jie skelbia, kad šeima be vaikų neturi prasmės, tačiau yra nemaža tikimybė, jog neprašys jų turėti.

Digna – (2) lot, iš lot. Digna: lot. digna „verta“

Vardadienis: Birželio 14 d.

Jūsų gerosios savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios galią. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų.Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovai.

Bazilijus – (1) graik., trump. Bazilius,Bazilis, Bazys, tarm. Baziliejus, Bazilas, Bazylius, Bazylis, iš sulotyninto graik. Basilius: graik. basileios „karališkas“.

Vardadienis: Sausio 2 d., birželio 14 d.

Šis vardas simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti .Esate plačios atviros natūros, įžvalgūs, niekada neišgyvenate dėl niekniekių.Tampate reiklesnis sau pačiam ir kitiems. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs intelektualinio darbo atstovai

Almina, Alminė – liet., trump. Almė: iš vyr. v. Alminas.

Vardadienis: Birželio 14 d.

Vardo Almina, Alminė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli , jums būdingas užsispyrimas . Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai: Alma, Almantė, Alminas.

Alminas – liet., trump. Almis: al- (žr. Albutas) + min- (žr. Algminas).

Vardadienis: Birželio 14 d.

Vardo Alminas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus , jums būdingas užsispyrimas . Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai: Alamantas, Almintė 

Alminta, Almintė – liet., trump. Almė: iš vyr. v. Almintas.

Vardadienis: Birželio 14d.

Vardo Alminta, Almintė, pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli , jums būdingas užsispyrimas . Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.