Ši privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu tinklalapyje www.vardai.org (toliau „Svetainė“) yra renkama, naudojama, prižiūrima ir atskleidžiama iš vartotojų (toliau „Vartotojas“) surinkta informacija.

Asmeninė identifikavimo informacija

Mes galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją iš Vartotojo įvairiais būdais, įskaitant bet neapsiribojant šiais: kai Vartotojas apsilanko Svetainėje, dalyvauja balsavime, rašo komentarus ir naudojasi kitomis tinklalapio funkcijomis. Komentuodamas Vartotojas privalo pateikti galiojantį savo elektroninio pašto adresą bei vardą, visi kiti asmenybę identifikuojantys duomenys nėra privalomi. Vartotojas vis dėlto gali lankyti mūsų svetainę anonimiškai. Svetainėje renkama asmeninė identifikavimo informacija iš Vartotojo tik tada, kai jis savanoriškai pateikti tokią papildomą informaciją. Vartotojas visada gali atsisakyti pateikti asmeninę identifikavimo informaciją, tačiau tai gali sutrukdyti jam pasinaudoti tam tikromis Svetainės funkcijomis.

Bendra identifikavimo informacija

Svetainėje ne asmeninę identifikavimo informaciją apie Vartotoją renkama tada, kai Jis naudojasi mūsų svetaine. Bendra identifikavimo informacija gali apimti naršyklės pavadinimą, kompiuterio ir techninės informacijos tipą apie Vartotoją.

Interneto naršyklės slapukai

Svetainėje naudojami slapukai (angl. “cookies”), norint pagerinti Vartotojo patirtį. Vartotojo naršyklė slapukus išsaugo kompiuterio kietajame diske tam, kad įsiminti Vartotojo nustatymus, paskutinį apsilankymo laiką. Vartotojas gali atsisakyti priimti slapukus, atitinkamai nustatydamas savo naršyklės parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad tai padarius kai kurios Svetainės funkcijos gali veikti netinkamai.

Kaip mes saugome Jūsų informaciją

Mes imamės tinkamų ir visų įmanomų priemonių, siekdami apsaugoti asmeninius Vartotojo duomenis nuo sunaikinimo, nesankcionuoto priėjimo ar patekimo trečiosioms šalims, tačiau pasiliekame teisę atskleisti tokius duomenis suinteresuotoms valstybinėms institucijoms, kai Vartotojas vykdo neteisėtą ar nusikalstamą veiką prieš Svetainę ar kitaip pažeidžia galiojančius įstatymus.

Dalijimasis asmenine informacija

Svetainėje surinkta Vartotojų asmeninės identifikavimo informacijos duomenų bazė nėra perduodama, parduodama ar nuomojama trečiosioms šalims. Mes galime dalintis bendra susisteminta informacija apie Vartotoją (amžiaus grupė, demografinė padėtis, lytis ir panaši informacija), tačiau iš šios informacijos niekaip negalima atgaminti konkrečių asmens tapatybės duomenų.

AdClick.lt, Google AdSense ir Google Analytics paslaugos

Svetainėje skelbiamos reklamos iš Adclick.lt ir Google Adsense reklamos tinklų. Google šias reklamas atrenka taip, kad atspindėtų Jūsų interesus. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seka Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu: http://www.google.com/ads/preferences/ . Jūs galite atsisakyti Google Adsense partnerių tinklo slapuko adresu: http://www.google.com/privacy_ads.html .

Svetainėje naudojama Google Analytics statistikos ir analizės paslauga, skirta svetainės lankomumui ir Vartotojo elgsenai nustatyti bei sisteminti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi Svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi Vartotojo kompiuteryje. Google privatumo politika prieinama šiuo adresu: http://www.google.com/privacypolicy.html .

Kaip su mumis susisiekti

Esant klausimams apie šią privatumo politiką, kreipkitės į mus šifruotu elektroninio pašto adresu, kurį galite rasti internetinio vardo registratoriaus informacijos suvestinėje.

Paskutinį kartą šis dokumentas buvo redaguotas 2015-09-29