Ką reiškia vardas Kastytis ? Vardo Kastytis reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Kastytis – (1) liet. Maironio baladės „Jūratė ir Kastytis“ herojaus vardas, kuris yra priesagos -ytis vedinys iš sen. trumpinio Kastas, kuris iš Kastautas.

Vardadienis: Gruodžio 13 d.

Kastyčiai atsargūs, dažnai nepasitiki, kompleksuoti, jaučia pasibjaurėjimą savo emocijomis. Daugelis jų bėga nuo gyvenimo verpetų ir slepiasi savo kiaute. Tiki, kad jų vienišumas naudingas jų vidiniam pasauliui tobulėti.
Kastyčiai iš šalies atrodo pasipūtę, šalti ir pilni paslapčių. Vienu žodžiu – į juos žiūrima antipatiškai. Jie nedrąsūs, tylūs ir vieniši., linkę į misticizmą ir filosofiją. Domisi senovės civilizacijomis, pasaulio religijomis, taip pat okultiniais mokslais ir parapsichologija. Nepaisant to, juos traukia ir materialinės gėrybės, skambūs titulai. Jeigu tampa populiarūs, tai jiems būna našta.
Turintys neigiamų savybių tampa pesimistais, surūgusiais, melancholikais, sarkastiškais, kompleksuotais, nepatikimais, egoistais. Tos savybės gali sukelti jiems įvairių neurozių ir fobijų.
Kastyčiai, kurie laisvalaikiu naudojasi įvairiais malonumais ar tuščiai laiką leidžia, labai retos išimtys.

Panašūs vardai:

 1. Kęstutis
 2. Ksaveras
 3. Kajus
 4. Kilmantas
 5. Kristijonas
 • Kastytis

  pats esu Kastytis kaip galiu paie ji blogai galvoti? :)

 • Kastytis

  As ir Kastytis bet idomu ar man varda itakojo gyvenima, manau kad itakojo, nes jai butu Zefyrinas butu mano gyvenimas blogesnis :D

 • Ilona

  labai gražus vardas!:)