Ką reiškia vardas Kristijonas ? Vardo Kristijonas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Kristijonas – sulot. graik., trump. Krisčius, Kristis, tarm. Kristijonas, Krikščius, Krizas, Križas, Krisas vak. liet., Krisius piet. aukšt. (dz.), iš sulotyninto graik. Christianus: lot. (graik.) christianus „krikščionis“.

Vardadienis: Balandžio 3 d., birželio 12 d., gruodžio 15 d.

Kristijonai kūrybiškai individualūs, jie nepriklausomi, dinamiški, nuostabaus proto, kartais netgi genialaus. Jie visada juda, daug laiko praleidžia keliaudami, lanko vietas, kuriose dar nėra buvę. Ir netgi jeigu fiziškai kurį laiką nejuda, tai protas kunkuliuoja, idėjos keičia viena kitą, o nuobodulio jie tiesiog nepripažįsta.
Kristijonai pasižymi ekstravertiniu charakteriu, tačiau asmeniniame gyvenime, atvirkščiai, jie dažnai primena intravertus. Jie gyvena savame pasaulyje ir aplinkinių nuomonės jų visai nedomina. Nekerštingi ir nelaido paskalų.
Kristijonai turi ir neigiamų bruožų. Jie kartais neryžtingi savo veiksmais, suabejoja savo teisumu, aptingsta ir tampa perdaug konservatyviais. Jie nesugeba pripažinti savo klaidų.
Kristijonai daugiausia pasiekia biznio pasaulyje, medicinoje (chirurgijoje). Meno pasaulyje jiems artimiausias teatras, muzika, radijas ir fotografija

Panašūs vardai:

 1. Kristoforas
 2. Kasparas
 3. Kleopatra
 4. Kęstutis
 5. Kipras
 • Laura

  Labai grazus vardas, labai labai…
  Laukem sunaus, Kristijono, bet susilaukem dukters :)
  Zodziu grazus vardas :D

 • Loreta

  Mes toki turim jau 8-is metus:) patikekit aprasymas labai atitinka – energija kunkuliuoja, veiksmas visada turi vykti, mintis veja viena kita ir butinai jos visos turi buti issakytos garsiai. Na, ne visada jos buna labai genialios, bet geros:) del klaidu pripazinimo, deja kol kas aprasymas atitinka 100%. O siaip vardas tikrai superinis!

 • Gabija

  nuostabus vardas, isnesiojau nuo mokyklos laiku, o gimus pirmajam sunui siuo vardu ir pavadinau…aprasymas labai atitinka, siandienos dar nenugyvenome, o jau sudarineja plana ka rytoj veiksime…vardas nr.1

 • Kristijonas Bosas

  As taip pat vardu Kristijonas. Kazkaip truksta daugiau istorijos apie si varda, kas si varda turejo pries Donelaiti, girdejau kunigas gyveno viduramziais. Gal dar pries ji kas gyveno su tuo vardu? Ar tai ne nuo Jono Krikstytojo kilo?

 • 123456

  Labai geras vardas.
  Imčiau.