Ką reiškia vardas Bonifacija ? Vardo Bonifacija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Bonifacija – (1) lot., trump. Bonifacė, Bona, baž. lot. Bonifatia, kuris iš vyr. v. Bonifatius, žr. Bonifacas.

Vardadienis: liepos 12 d.

Bonifacijas globoja Neptūnas, kuris jiems suteikia tam tikrų bruožų, kaip svajingumą, atsipalaidavimą, psichikos nukrypimus, pranašiškus sapnus, nemigą, nekontroliuojamas būsenas, mistinius pergyvenimus.
Bonifacai visada susivaldantys, jaučiantys draugystės subtilumus. Aplinkiniams jie kartais sukelia paslaptingumo įspūdį. Jie labai daug reikalauja iš savęs ir todėl sukelia aplinkinių susižavėjimą.
Bonifacai labai nepriklausomi žmonės, originaliai mąstantys. Labai mėgsta permainas gyvenime ir keliones. Keliaudami po pasaulį stengiasi kuo daugiau sužinoti ir išmokti. Perka ir tiesiog ryja knygas apie keliones, įvairius nuotykius. Jie žmonės – enciklopedijos.
Bonifacai mažiausiai rūpinasi materialine gyvenimo puse, tačiau dažnai tampa turtingais, nes turi daug originalių idėjų.
Nors daug kas teigia, kad skaičius “septyni” yra mistinis, tačiau nebūtinai neša laimę. Kartais ir Bonifacai patiria nesėkmes. Todėl jiems patartina mažiau rizikuoti.
Kadangi Bonifacai labai individualūs, jiems geriausiai tinka pilka drabužių spalva. Jeigu juos traukia juoda spalva, tai reiškia, kad viskas juose protestuoja prieš nepasisekimus. Juoda spalva lyg ir atriboja juos nuo aplinkinių.

Panašūs vardai:

  1. Bonifacas
  2. Benedikta
  3. Benas
  4. Benediktas
  5. Bernardas