Ką reiškia vardas Benas ? Vardo Benas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Benas -Benas – hebrajiškas vardas, kurio reikšmė „sūnus“.

Vardadienis: Sausio 4 d., birželio 16 d. – Beno vardo diena.

Benas – hebrajų sulotynintas Benus: hebr. ben „sūnus“.

Benas – nepriklausomas užsispyrimo ir dvasinės laisvės simbolis. Šie žmonės linkę viską daryti patys retai kada klausosi kitų patarimų dažniausiai girdi tik save. Negali pakęsti kritikos, bet šiaip draugiški ir atidūs. Kelionės, nuotykiai – jų varomoji jėga.

Benus užvaldžius Urano planeta. Tai nesibaigiančios kelionės simbolis. Uranas Benams suformuoja religinius jausmus, kūrybinius nušvitimus ir filosofijos paradoksus. Jie praktiški žmonės stiprioji jų savybė, kad ką pradeda daryti visada stengiasi užbaigti. Juos domina naujos vietos ir nauji darbai, tačiau draugų turi mažai. Dirba labai daug; užsispyrę. Jiems patinka, kai su jais tariamasi, o ne įsakinėjama. Ieško meilės, namų ir šeimos, nori būti viso to centre. Mėgsta grožį, muziką, harmoniją, trokšta taikos. Tokiais žmonėmis galima pasikliauti. Jie padės visada ir visur.

Benai – gimę lyderiai, labai originalūs, siekia aukštumų gyvenime. Jiems mokintis tai jų gyvenimo variklis, daug skaito ir stengiasi suprasti daugiau nei kiti supranta. Viena jų blogybių – disciplinos trūkumas. Griebiasi dirbti kelis darbus vienu metu, bet kaip ir minėjau visada darbus atlieka nepriekaištingai. Susipykę (jie impulsyvūs) su viršininkais, meta darbą ir eina ieškoti kito. Jiems trūksta kantrybės, mėgsta pabumbėti. Jų nervų sistema dažniau negu kitų pervargsta, išsenka, juos ištinka isterijos priepuoliai.

Benų kūno silpniausios vietos: rankos, plaučiai, nervų sistema. Jiems nereikėtų rūkyti bei vartoti alkoholį. Būtina kovoti su gobšumu, avantiūrizmu, išlaidumu, pagyrūniškumu, tingumu, darboholizmu.

Panašūs vardai:

 1. Bonifacija
 2. Bernardas
 3. Bervainas
 4. Burtautas
 5. Barnabas
 • Benas

  as labai dziaugiuosi gaves toki varda ir as esu BENTEN

 • Benas

  Aš ir esu Pateenkintas Kad Tėvai davė Man toki vardą.

 • Benas

  Super! Puikiai atitinka!

 • Benas

  Viskas ziauriai atitinka… Dziaugiuosi gaves toki varda… Aciu teti, aciu mama…