Ką reiškia vardas Bernardas ? Vardo Bernardas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Bernardas – sulotynintas germanų kilmės vokiškas vardas. Trump. Benas, tarm. Bernadas ryt. ir vak. aukšt., baž. lot. Bernardus, kuris iš germ. Bernhard: sen. vok. aukšt. bero (bern-) „lokys“ + hart „stiprus, tvirtas“.

Vardadienis: Rugpjūčio mėn. 20 d. – Bernardų vardo diena.

Bernardai – lyderiai, nepriklausomi ir nepaprastai trokštantys vadovo kėdės. Ištikrųjų jie turi nepaprastų gabumų galima kartais net fenomenais vadinti. Jie kartais per daug savimi pasitikintys, narcizai ir labai aktyvūs. Ne veltui jų vardadienis priklauso Marso planetai. Jų intelektas nuolat iš jų reikalauja vis naujų idėjų bei įspūdžių.

Bernardų gerosios savybės: talentingumas, organizuotumas, aistringumas, inteligentiškumas, autoritetingumas.

Bernardai vadovaujasi ir praktiškai tiki principu: “neegzistuok o gyvenk nes esu vertas to”, ir stengiasi nesivelti į kitų reikalus. Nors jie išsiskiria iš kitų savo energingumu, tačiau asmeniniame gyvenime susiduria su kai kuriais sunkumais.gyvena sau , kitų dažniausiai negirdi nes jiems paprasčiausiai neįdomu, be reikalo nekvaršina sau galvos. Galima sakyti, kad vienas iš gyvenimo kredo tai gyvenu sau ir dėl kitų piršto nepajudinsiu.

Bernardai moka labai gerai manipuliuoti visuomenės nuomone, todėl jie mielai darbuojasi televizijoje, kine, spaudoje. Jų protiniai sugebėjimai leidžia darbuotis mokslo srityse, gabūs šachmatininkai. Kad ir kokias pareigas užimtų, visada reikalauja dėmesio.

Nors Bernardai dominuoja gyvenime, bet miegamajame pasikeičia. Kad ir kaip bebūtų keista, bet jie laukia iš partnerio iniciatyvos bei pagrasinimo, lyg įprastinė valdžia juos slėgtų. Sukūrę šeimą, tampa labai dosnūs savo žmonai, bet kokia proga neužmiršta dovanų. Labai vertina žmonos ištikimybę ir visišką priklausomybę.

Bernardų neigiamos savybės: egocentriškumas, savimeilė, užsispyrimas, maniakiškumas, tironiškumas. Jiems patartina nepakliūti į neigiamų vibracijų srautus. Reikėtų vengti savimeilės, antagonizmo, ugdyti pusiausvyrą, kantrybę ir ramumą. Nusiraminti gali padėti prie kūno nešiojamas gabalėlis gintaro

Panašūs vardai:

  1. Brigita
  2. Bervainas
  3. Batilda
  4. Burtautas
  5. Bonifacija
  • bernardas

    cia mano vardas