Ką reiškia vardas Benediktas ? Vardo Benediktas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Benediktas – lotyniškas vardas, kuris reiškia „palaimintas“.

Vardadienis: Sausio 4 d., vasario 12 d., kovo 21 d., balandžio 16 d., liepos 11 d. – Benedikto vardo diena.

Benediktai linkę savyje suderinti optimizmą ir pesimizmą su tikslu kovingai reikštis. Jie labai užsispyrę, geba savo planus praktiškai įgyvendinti. Patyrus pralaimėjimą, jaučiasi nusivylę ir jų planai sugriūva kaip kortų namelis.
Benediktai pasižymi organizaciniais sugebėjimais. Todėl galima būtų išsireikšti kad jie laimės kūdikiai. Jie ryžtasi viskam, norėdami patenkinti savo ambicijas, jiems neegzistuoja antra vieta. Jie sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Juk Benediktai tai dominuoja visuomenėje, patirdami džiaugsmą, tai pralaimi, gyvendami visiškai susikrimtę.

Benediktai romantikai ir svajotojai. Jei jų susižavėjimo objektas nepatiria to paties, kaip ir jie, tai jo atžvilgiu greitai atvėsta.
Benediktai iš dalies yra seksualūs, tačiau drovūs reiškiant savo norus, neretai partnerei tenka jiems vadovauti, pirmoms įveikti drovumą.

Su šiais žmonėmis nėra lengva gyventi , visada reikia stengtis ir pritarti jiems. Jie retai būna populiarūs, net jeigu gerbiami už charakterio tvirtumą. Sunku juos gerbti, todėl, kad jie vis taikosi primesti savo valią kitiems, iš savo atminties į juodą sąrašą įtraukia visus tuos , kurie nepritaria jų nuomonei.

Benediktams patarimas – nesistengti reikštis, kai sekasi, ir nekeikti likimo nesėkmės atvejais, taip pat nebūti tokiais ambicingais.

Panašūs vardai:

 1. Benedikta
 2. Bonifacija
 3. Bilminas
 4. Bernardas
 5. Bonifacas
 • Yla

  grazus vardas

 • Pranešėjas

  Visai neblogas, tikrai patiko šis vardas ir dabar žinau kaip reikės elgtis su žmonėmis tokiu vardu :)