Ką reiškia vardas Benedikta ? Vardo Benedikta reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Benedikta – (2) lot., trump. Bena, Benė, tarm. Benė vak. aukšt., Banė ryt. aukšt., iš lot. Benedicta: lot. benedicta „palaiminta“.

Vardadienis: gegužės 6 d., spalio 8 d.

Šio vardo savininkės linkę savyje suderinti minkštumą ir pesimizmą su poreikiu kovingai reikštis. Jos labai ambicingos, sugeba savo planus praktiškai įgyvendinti. Patyrus pralaimėjimą, tai visi jų planai sugriūva kaip kortų namelis.
Benediktos pasižymi labai gerais organizaciniais sugebėjimais. Todėl jos gali save laikyti laimės kūdikiais. Jos ryžtasi viskam, norėdamos patenkinti savo ambicijas, ir niekada nesitenkina antrąja vieta. Jos sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Juk Benediktos tai dominuoja visuomenėje, patirdami džiaugsmą, tai pralaimi, gyvendami visiškai susikrimtę.
Benediktos romantiški ir svajingi žmonės. Jeigu jų susižavėjimo objektas nepatiria to paties, kaip ir jie, tai jo atžvilgiu kaipmat atvėsta.
Benediktai pakankamai seksualūs, tačiau drovisi išreikšti savo norus, todėl partnerei tenka jiems vadovauti, pirmoms įveikti drovumą.
Su Benediktais gyvenimas nelengvas. Jie retai būna populiarūs, net jeigu gerbiami už charakterio tvirtumą. Sunku juos gerbti, todėl, kad jie vis taikosi primesti savo valią kitiems, iš savo atminties į juodą sąrašą įtraukia visus tuos , kurie nepritaria jų nuomonei.

Panašūs vardai:

  1. Benediktas
  2. Benigna
  3. Bonifacija
  4. Brigita
  5. Buvainė