Ką reiškia vardas Laimutė ? Vardo Laimutė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Laimutė – (2) liet., trump. Laima, iš vyr. v. Laimutis.

Vardadienis: Rugpjūčio 11 d.

Laimutės energingos, aktyvios ir pilnos sprendimų. Vargu ar jos svajotojos ir strategės, greičiau – puola į gyvenimo srautą pakėlusios galvą. Laimutėms tiktų žodis “vyriškumas”. Jų dvasia nepalaužiama ir būtent dvasios jėga padeda joms pasiekti numatytus tikslus. Kompromise Laimutės įžvelgia silpnybę.
Laimutės kartu su stipria valia turi stipriai išvystytą nepriklausomumo jausmą. Gal todėl jos stengiasi laikytis savo žodžių ir veiksmų vienybės, tačiau, deja, remiasi tik savais interesais, ignoruodamos kitų patarimus.
Laimučių staiga charakteris staigus. Skandalai ir reikalų pasiaiškinimai jas lydi visur. Tai labai emocionalios moterys, kurias galiausiai valdo jausmai. Kartais vadovaujasi tik instinktais. Į svetimus nusikaltimus ir įvykius reaguoja labiau širdimi, o ne protu.
Laimutės labai prieraišios šeimai, geros žmonos ir motinos. Gerbia savo ir vyro gimines.
Laimučių profesijos labai įvairios. Pažymėtina tai, kad darbe, kur jos bedirbtų, idealiai stengiasi taktiškai save išreikšti, todėl visų mylimos už takto saikingumą.

Panašūs vardai:

 1. Laimutis
 2. Lybartė
 3. Lymantė
 4. Longinas
 5. Laisvūnė
 • laima

  laimute!!!…taip sako man tik mama..,kaip gera girdeti:) myliu as ja&&&&

 • Ugne

  Labai grazus vardas

 • Laimutė

  Sutinku su tais kas parašė vardo aprašymą ir reikšmę.tai aš.

 • Laimutė

  Aš dziaugiuosi, kad man davė tokį gražų vardą. O jo reikšmė tai mano asmenybė :-)

 • laimute

  cia mano vardas.Pats graziausias

 • Karolina Eigerdaite

  Mano vienos mociutes vardas Laima . Viskas , kas cia parasyta , labai tiksliai ja apibudino . :D DD

 • Laimute

  Mano mamytė parode kalendoryje, kai buvau maza mergaitė, kad mano vardadienis yra Rugpjucio 12. Kai paaugau, ji paaiskino kad Laimutė yra grazybinis vardas paimtas is Laimės ne Laimos, kad Laima yra skirtingas vardas ir nesileist tuo vadinama. Dabar matau visokiu skirtingu vardadieniu. Mano pusbrolis Viktoras turi 2 vardadienius. Nu kaip gi. Visi zino kad Jono yra birzelio 24ta. Kodel kiti vardai nera konkreciau nustatyti? Gaila kad tokia netvarka.