Ką reiškia vardas Longinas ? Vardo Longinas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Longinas – (1) žr. Lionginas.

Vardadienis: Kovo 15 d.

Longinai dažniausiai iškyla į pačias aukščiausias valdžios viršūnes. Jų pagrindinė emocija – besaikis ambicingumas, kurio patenkinimui sutelkiami visi protiniai sugebėjimai, labai mažai vietos paliekant mintims apie meilę ir romantiką.
Seksas Lionginams reikalingas tik jų asmeniniams įgeidžiams patenkinti – jie nesidomi partnerės emocijomis. Vedybos retai būna nusisekusios, jeigu partnerė neparodo jų atžvilgiu ypatingo supratimo ir pagarbos. Jie visur kur tvirti ir nepalenkiami, niekada neatsisako įvykdyti to, ką yra užsibrėžę.
Longinai turėtų jausti atsakomybę už savo poelgius ir jų pasekmes, nes pyktis kuriamas jų pastangomis. Jie juk gyvena santaikoje tiktai su tais, kurie sąmoningai jiems paklūsta, kad, būdami šių žmonių šešėliais, įstengtų aplenkti juos tykančius kiekviename žingsnyje disharmonijas ir stresus. Nelaimingi tie, kurie stengiasi lygiuotis į juos! Jiems svarbiausia – jų pačių niekieno nevaržoma nepriklausomybė ir individualybės išraiška. Priešingu atveju – žūtbūtinė kova iki mirties!

Panašūs vardai:

  1. Linas
  2. Levas
  3. Laisvė
  4. Laisva
  5. Liberatas