Ką reiškia vardas Julijonas ? Vardo Julijonas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Julijonas – tai graikų (kai kas sako, kad dar ir lotynų) kilmės vardas berniukui. Graikiškai reiškia “garbanius”, legendinio Enėjo sūnaus vardas buvo Julus. Šio vardo trumpinys – Julius. Lotyniškai Julijonas – Julianus, kuris yra priesagos -anus vedinys iš Julius. Vardo Julijonas atitikmuo mergaitei – Julijona.

Vardadienis: Sausio 9 d., vasario 16 d., kovo 16 d.

Juliai taikdariai ir diplomatai, turi ritmo jausmą, daugelis jų muzikalūs. Tai šeimos žmonės, mylintys žmoną, vaikus ir visą namų aplinką, giminaičius.
Juliams reikėtų saugotis neigiamų vibracijų: atsisakymo padėti kitiems, per didelio jausmingumo rizikuoti, savęs žeminimo. Būtina kaupti tiek fizinę, tiek ir dvasinę valią ir drąsumą.
Juliai turi kai kurių trūkumų. Pavyzdžiui, jie pradeda reikšti emocijas, ir tuo momentu geriau nesirodyti jiems. Tokiais atvejais suverčia savo bėdas kitiems arba perdėtai išsiaiškina kitų pareiškimus jų adresu. Kartais jie tampa įkyriais, sąmoningai manipuliuoja kitų žmonių jausmais. Tačiau būna momentų, kai Juliai tampa visiškais bejėgiais ir negali pasirūpinti savimi.
Juliai gali būti ekstrasensai, žiniuoniai; jiems patinka dirbti su žmonėmis, todėl įgyja daug žinių apie žmogaus vidines būsenas. Taip pat geri gydytojai, advokatai, rašytojai, žiniasklaidos darbuotojai.

Panašūs vardai:

 1. Julijus
 2. Julius
 3. Julijona
 4. Jurgis
 5. Joskaudas
 • gerda

  cia mano klasioko vardas man jis labai nepatinka ne yik vardas, bet ir jis pats nes jam ausyje yra auskaras ir jo plaukai ilgi

  • julijonas

   gal jo pavarde popovas