Ką reiškia vardas Julijus ? Vardo Julijus reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Julijus – (1) lot., trump. Julius, tarm. Julis vak. ir šiaur. žem., ryt. aukšt., iš lot. Julius, kuris iš sen. romėnų giminės vardo Julius, o pastarasis iš legendinio Enėjo sūnaus vardo Julus — Julas.

Vardadienis: Balandžio 12 d., liepos 1 d.

Juliai taikdariai ir diplomatai, turi ritmo jausmą, daugelis jų muzikalūs. Tai šeimos žmonės, mylintys žmoną, vaikus ir visą namų aplinką, giminaičius.
Juliams reikėtų saugotis neigiamų vibracijų: atsisakymo padėti kitiems, per didelio jausmingumo rizikuoti, savęs žeminimo. Būtina kaupti tiek fizinę, tiek ir dvasinę valią ir drąsumą.
Juliai turi kai kurių trūkumų. Pavyzdžiui, jie pradeda reikšti emocijas, ir tuo momentu geriau nesirodyti jiems. Tokiais atvejais suverčia savo bėdas kitiems arba perdėtai išsiaiškina kitų pareiškimus jų adresu. Kartais jie tampa įkyriais, sąmoningai manipuliuoja kitų žmonių jausmais. Tačiau būna momentų, kai Juliai tampa visiškais bejėgiais ir negali pasirūpinti savimi.
Juliai gali būti ekstrasensai, žiniuoniai; jiems patinka dirbti su žmonėmis, todėl įgyja daug žinių apie žmogaus vidines būsenas. Taip pat geri gydytojai, advokatai, rašytojai, žiniasklaidos darbuotojai.

Panašūs vardai:

  1. Julius
  2. Julijonas
  3. Juras
  4. Jurgis
  5. Joskaudas