Ką reiškia vardas Jurgis ? Vardo Jurgis reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Jurgis – (1) suliet. graik., tarm. Juras vak. aukšt., piet. aukšt. (dz.), Juris, Jurė piet. žem., Jur-kis vak. liet., per sen. rus. Jurg, Jurgij ar vok. tarm. Jurge, Jurges, Jorge, Jorg iš sulotyninto graik. Georgius: graik. georgos „žemdirbys“.

Vardadienis: Balandžio 23 d.

Jurgiai – sėkmės vaikai. Turi aiškiaregystės dovaną. Intuicija ir turtingas dvasinis gyvenimas yra nuolatinis įkvėpimo šaltinis.
Iš pirmo žvilgsnio Jurgiai gali pasirodyti grubūs ir šalti, tačiau tai visai ne taip. Jų širdyse glūdi atjautos ir altruizmo jausmas.
Labai sudėtingas jų charakteris – pilnas prieštaravimų, kuriuos sukelia nestabili psichika ir nuolat besikeičiančios nuotaikos. Jie uždari. Tai ne tie žmonės, kurie gali viską išpasakoti pirmam sutiktajam. Netgi geriausi draugai visko apie juos nežino.
Jurgiai kartais būna lengvabūdžiai ir nepatikimi, o tuo pačiu metu jautrūs ir ištikimi. Dažnai apdovanoti ekstrasensinėmis savybėmis, gali hipnotizuoti. Jie gyvena tik pagal jiems vieniems suprantamus dėsnius. Stebina jų atsakingumas, o pesimizmas ir melancholija nuteikia slegiančiai. Kas kitiems atrodo niekniekiai, jiems tampa tiesiog tragedija. Todėl Jurgiai labai dažnai suerzina aplinkinius ir verčia konfliktuoti.
Kai kurie Jurgiai ypatingai spontaniški, skleidžia gyvenimo džiaugsmą. Jie patraukia aplinkinių dėmesį, nes savotiškai žavūs, turi sveiko avantiūrizmo gyslelę. Dėl savo užsispyrimo dažnai pasiekia to, ko kitiems nepavyksta padaryti. Nemėgsta kritikos. Greitai įsimyli, tačiau greitai ir atvėsta.
Labai mėgsta pinigus ir juos įvairiais būdais kaupia. Apie savo turtus niekam nepasakoja. Dažnai vaidina neturtingesnius negu yra iš tikrųjų.
Jurgiai gali būti puikūs dailininkais, muzikantais, reformatoriai, valstybės veikėjai, mokytojai arba žemės ūkio darbuotojai.
Tipiškų Jurgių kūnas kaulingas, platūs pečiai, trumpas kaklas, jų dantys puikūs, nors ir netaisyklingos formos. Mėgsta skaniai pavalgyti, todėl greitai nutunka.
Neigiamos savybės: nervingi, bailoki, perdaug emocingi, pikti. Kai kurie įklimpsta į alkoholio ar narkotikų liūną. Moterų medžiotojai ir suvedžiotojai.

Panašūs vardai:

 1. Juras
 2. Juozas
 3. Julius
 4. Juozapas
 5. Jotys
 • karolina

  mano teciaus vardas labai grazus

 • Juras

  Dieve, kokias nesąmones jūs čia liejate :D