Ką reiškia vardas Juozapas ? Vardo Juozapas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Juozapas – hebr., trump. Juozas, tarm. Juozus piet. aukšt. (dz.), Juozupas, Juzas, Juza ryt. aukšt., Jūzapas, Jūzupas, Jūzapis, Jūzepis žem., Juzis vak. aukšt. (Kėdainiai), Juzis, Juzė žem., iš sulotyninto hebr. Josephus, Joseph iš hebr. Jehoaseph, Joseph – „(dievas) Jehova teprideda (dar kitą sūnų prie dabar gimusio), Jehova pridės“

Vardadienis: Kovo 19 d., gegužės 1 d., rugpjūčio 25 d., rugsėjo 18 d.

Juozapai žmonės niekad niekam nepaklūstantys, beatodairiškai pasitikintys savimi, garbėtroškos, linkę visur kur laikyti save pirmaisiais ir niekada nesutinkantys, kad jų darbą gali kažkas atlikti geriau už juos. Jie – pasaulio bamba! Viskas sukasi apie juos, bent tuo įsitikinę. Nuolat nepatenkinti tuo, ką turi, visad jiems reikia daugiau. Nestokodami valingumo, jie gali svetimų nuomonę pakeisti savaip ir taip išaiškėja būdingas jiems valdžios troškulys. Vien dėl savo ambicijų patenkinimo jie linkę viską sugriauti ir nesidrovi rinktis dėl to priemonių. Visa tai neblogai, jei šiuose poelgiuose bent retsykiais dalyvauja išmintis ir logika. Tačiau dažniausiai Juozapai į priekį veržiasi prievarta, neatsižvelgdami į aplinkinių pasipriešinimą, negailestingai šalindami nuo kelio visus, kurie jiems nepritaria.
Juozapai tiesmuki, būna grubūs ir žiaurūs, tiesiog – storžieviai. Daugelį moka nuteikti prieš save, dėl to įsigydami priešų visam gyvenimui.
Ir vis tik Juozapai bet kuriuo atveju išsiskiria iš kitų, jie kūrybingi ir sklidini tvirto ryžtingumo. Jų asmeninės savybės – aukščiausio lygio, tačiau turi daug sunkumų kontaktuodami su žmonėmis. Aplinkiniams reikėtų pasistengti juos suprasti, iš anksto žinant, kad jie iš tikrųjų nėra žiaurūs, tačiau tik nieko nepaisantys iš prigimties. Tai gimdo jų pyktį bendraujant su kitais.

Panašūs vardai:

 1. Jonas
 2. Juozapa
 3. Jurgis
 4. Jokūbas
 5. Juzė
 • neringute

  Labai grazus vardas

 • E

  Vienas iš gražiausių man girdėtų vardų. Pavadinčiau savo berniuką arba Juozapu arba Emanueliu :)