Ką reiškia vardas Julijona ? Vardo Julijona reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Julijona – graikų, lotynų kilmės vardas. Julijonos trumpinys – Julija, Julė. Tarmiškai – Julijonė, o žemaitiškai – Ulijona, Ulia. Rytų ir pietų Aukštaitijoje (Dzūkijoje) – Ulijonė. Julijona lotyniškai – Juliana, kuris iš vyriško vardo – Julianus, daugiau skaitykite: Julijonas.

Vardadienis: Vasario 16 d., birželio 19 d.

Julijonos apdovanotos labai gera intuicija ir noru įtakoti kitų gyvenimus. Ieškodamos įkvėpimo, stengiasi bendrauti su dvasingais žmonėmis. Joms labai pravartu turėti dvasinį vadovą ar guru, kuris padėtų pažinti vidinį “Aš”. Tačiau ir be to Julijonos yra daugeliui žmonių dvasingo gyvenimo orientyras.
Julijonos turi įgimtą lyderiavimo talentą. Joms nesudėtinga įkurti netradicinės medicinos centrą arba vesti meditacijos ar jogos kursus. Tačiau pasisekimas jų laukia ir kitose verslo srityse.
Julijonos nerevoliucingos ir taiką mylinčios moterys. Jos nenuilstamai siekia gyvenimo harmonijos ir labai šeimyniškos. Dvasinė pusiausvyra joms svarbiausia, todėl nemėgsta šūkaliojančių ir triukšmingų žmonių, ypač nervingų, kurie pagal jas tiesiog “nuodija” aplinką.
Julijonos atviros moterys, ir žmonės tą jaučia. Jos mėgsta išklausyti kitų išgyvenimus ir dėl savo geros intuicijos, pataria, kaip elgtis. Pavargusios nuo intelektualaus darbo mėgsta pasportuoti. Mėgstamiausios sporto šakos: plaukimas, badmintonas ir atpalaiduojantys pratimai

Panašūs vardai:

  1. Julė
  2. Julija
  3. Julijonas
  4. Jūratė
  5. Jovilė