Ką reiškia vardas Julė ? Vardo Julė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Julė – (2) liet. trumpinys iš Julija ir Julijona.

Vardadienis: Gegužės 22 d.

Julijų nepriekaištingos valios savybės ir pasitikėjimas savo jėgomis leidžia joms nestabdomai siekti savo užsibrėžto tikslo. Jos tiki žmonėmis, laiko juos patikimais savo partneriais.
Julijos sugeba būti nepriklausomos, joms nereikia globos, nes sugeba pačios pasirūpinti savimi. Neatskiriama Julijų natūros dalis yra užuojauta ir siekimas be atlygio tarnauti žmonėms. Labai patenkintos, kai būna pagiriamos.
Julijų gyvenimo prioritetų kartelė labai aukštai iškelta. Tą patį galima pasakyti ir apie reikalavimus teikiamus sau ir aplinkiniams, kuriuos įvertina pagal savo griežtus principus. Tačiau reikėtų joms priminti, kad gyvenimas labai tolimas netobulas, todėl reikėtų pabandyti save ir aplinkinius priimti tokiais, kokie jie yra.
Julijos įsitikinusios, kad jos puikiausiai žino, koks partneris joms reikalingas, ir, nepaisant daugybės nesėkmių, veikia pagal principą: “atėjau, pamačiau, nugalėjau”. Toks agresyvumas dažnai atbaido geriausius ketinimus turinčius vyrus. Tačiau ir išsirinkus vyrą, toliau vyksta atranka, beieškant dar geresnės partijos. Skyrybos…, vėl paieška.
Julijos pasirenka įvairias veiklos sritis. Jeigu jos linkusios į menus, tai tampa puikiomis dailininkėmis, muzikantėmis ar rašytojomis. Gali tapti taip pat istorikėmis, teisėjomis, politikėmis, mokytojomis.

Panašūs vardai:

  1. Julija
  2. Jadvė
  3. Jadvyga
  4. Julijona
  5. Jolanta
  • audrius

    reiskia garbanoti apatiniai plaukai :) ))