Ką reiškia vardas Jadvyga ? Vardo Jadvyga reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Jadvyga – (2), (1) germ., trump. Jadvė, Vyga, sen. Jadzė (iš lenkų, tarm. Jadviga, Viga piet. aukšt. (dz.), Gedvyga, Advė vak. liet., Gedvyga, Gedvisė, Gedvė, Gedė, Gedzė vak. žem., Jadvisė, Jadzė ryt. aukšt., Jadvynė (Pakruojis), baž. lot. Hedwigis iš germ. Hedwig, Hadwig: sen. vok. aukšt. hadu „kova“ + wig „kova“.

Vardadienis: Spalio 16 d.

Jadvygos tikslios, atidžios ir labai rezultatyvios darbe, nes atsakingai žiūri į savo pareigas. Gali daug pasiekti vyriausybinėje tarnyboje, literatūroje, taip pat matematikoje ir gamtos moksluose. Kartais joms pačioms atrodo, kad jos nepakeičiamos, todėl eikvoja energiją savo sveikatos nenaudai. Jos gana dažnai “užsidirba” chroniškus susirgimus. Kolektyve atrodo nepastebimos, tačiau tai patys geriausi darbuotojai.
Jadvygos pasižymi konservatyviomis pažiūromis, kurios atsispindi netgi jų išvaizdoje ir manierose rengtis. Darbe nepakeičiamos ir parodo didžiulius dalykinius sugebėjimus, nuostabų darbštumą. Sugeba sunkiai ir ilgai dirbti. Labai domisi profesionaliu tobulėjimu, imasi sunkiausių užduočių.

Panašūs vardai:

  1. Jadvė
  2. Jadzė
  3. Jogys
  4. Julija
  5. Jurgis
  • aida

    mano vardas yra aida bet tariam ji ne kaip aidas,o kaip dziuzepes verdzio opera aida norejau zinot kokia reiksme bet niekur nerandu