Ką reiškia vardas Jovilė ? Vardo Jovilė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Jovilė – tai sulietuvintas prūsiškas vardas, kurio trumpinys mergaitei Jovė arba Vilė. Vardo alternatyva berniukui – Jovilas.

vardadienis: Liepos 30 d.

Jovilės beveik visada savimylos,egocentriškos. Į gyvenimą žvelgia tik iš asmeninių paskatų pusės. Valdingas charakteris gali atvesti prie nemalonių pasekmių gyvenime arba karjeroje. Jeigu viskas sekasi, jos tampa garbėtroškomis, visai negerbia aplinkinių. Labai mėgsta, kai jas giria. Tai visiems malonu, tačiau nuo to jos tiesiog žydi.
Joviles traukia specialybės, kurias įvaldyti reikia aukšto intelekto ir sugebėjimų. Jos visą gyvenimą kyla sėkmės laiptais, vis aukštyn ir aukštyn. Ne visos Jovilės siekia karjeros, kitoms svarbiausia vedybos, šeimą.
Jovilės kartais pasirenka vienatvę. Nepaisant to, kad jos ekstravertės, puikiausiai jaučiasi bet kokioje aplinkoje. Nepavykus gyvenimui, jas kartais apima įvairios fobijos, kurios būdingos tik intravertams.
Jovilės labai seksualios. Jos labai atkaklios, tad joms atsispirti beveik neįmanoma. Ištekėjusios tampa puikiomis motinomis.

Panašūs vardai:

 1. Jūratė
 2. Jolanta
 3. Jaunutė
 4. Julijona
 5. Jaunutis
 • Jovile

  Vardas man labai man patinka :) Vardadienis yra liepos 30

  • admin

   Ačiū už informacijos papildymą.

 • Jovilė

  iki siol maniau, kad Jovilė yra retas vardas. Ir dabar taip galvoju, bet zinau, kad bent esu ne viena su tokiu vardu. O dar tai pridursiu, kad vardo reiksme tiksliai apibudina mane ;)

 • Jovilė

  man tik labai dar įdomu, kaip Jovilės savo vardą kirčiuojate – `senoviškai`, kai kirčiuojama o, ar moderniau, kauomet akcentuojama i raidė?
  Pati esu jOvilė :)

  • Jovile

   As kirciuoju i raide, mane butent tokiu vardu pavadino tetis. O kad reiksme atitinka tai sutinku 100%, vienintelis minusas tas, kad zmones daznai maiso su dovilem, jovitom ir panasiai.

 • Jolita

  labai grazus, mielas bei retas vardas, kaip tik dukryte taip ir pavadinom su vyru :)

 • Jovile

  Tik dalele tiesos apie Jovile,as taipat toki varda gavus esu, ir visad maniau,kad tai retas vardas, kol 1991m.vardo diena liepos 31d.radau Kauno Tiesoje irasyta. Va anais metais,teko susipazinti, net su 3 Jovilem, 2 kaunietes, 1 sakiete. :)