Ką reiškia vardas Grigalius ? Vardo Grigalius reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Grigalius – sulietuvintas graikų kilmės vardas, kurio trumpinys Grigas, tarm. Grigalius, Grigalis ryt. aukšt., Griga vak. liet., Grigė, Grigis, Grygalis vak. ir šiaur. žem., iš sulotyninto graik. Gregorius „budrus“: graik. gregoreo „budėti“.

Vardadienis: Sausio 2 d., gegužės 9 d., birželio 17 d., rugsėjo 3 d.

Šio vardo savininkai gali didžiuotis – teigiamų bruožų, turi labai judrų charakterį, neramūs, nuolat kažko ieškantys. Apskritai taktiški, jų aistros gilios, turi potraukį mokslams, dažniausiai geri lektoriai. Jie gali puikiai vesti pokalbius, turi rašytojo talentą, puikų intelektą; kūrybiškai mažiau aktyvūs. Mėgsta komanduoti, keisti profesijas ir pasilinksminimų pobūdį, taip pat perstatinėti baldus kambariuose, nori dirbti kelis darbus vienu metu ir todėl pradeda blaškytis. Moka prisitaikyti, gali lengvai pamėgdžioti, tačiau tuo pačiu labai jausmingi ir užsigaunantys. Galima teigti, kad juose vyrauja dvi prieštaringos natūros, kurios pasireiškia permainingai. Labai impulsyvūs, nervingi, įsitempę, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip to pasiekti). Geri matematikai; politikoje jie agitatoriai ir demagogai, dažniausiai – tarpininkai, tačiau kartais jiems pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:

 1. Grigas
 2. Genius
 3. Genė
 4. Gintas
 5. Gintaras
 • Grigalius

  Nekenciu tevu uz sita varda …. :(

 • vilte

  Nu nera jau jis toksai,kad turetum nekest,o jei turi 18 gali gi pasikeist savo varda,pvz jei man jau labai butu baisus gal pasikeisciau TAURAS GRIGALIUS PAVARDENIS. ir prisistatineciau pirmuoju,bet tuo paciu liktu ir antras.Galima isprest..