Ką reiškia vardas Gintas ? Vardo Gintas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gintas – (1) liet. ir prūs., var. Gintis liet., — trumpinys iš avd. su Gin-: Gintautas, Gintaras, Gintvilas ir kt.

Vardadienis: Birželio 9 d., liepos 5 d.

Gintas – išmintingumas. Jie trokšta žinių; geri analitikai – nuolat testuoja bei kažką įrodinėja; pateikia naujų žinių iš nežinomo pasaulio gelmių. Tai nuolat besiknaisiojantys po visokias paslaptis ir neištirtas sritis.
Gintai labai pastabūs, optimistai. Nepasitiki kitų pateiktais duomenimis, o renka faktus patys. Jie vienišiai; laisvą laiką išnaudoja skaitymui, svetimų kalbų mokymuisi, plečia akiratį siaurų specialybių. Gintai turi mažai draugų, nes trokšta bendrauti tik su pasaulinio masto garsenybėmis. Traukia metafizika, dvasios paslaptys. Nemėgsta rankų darbo. Ieškodami laimės, trokšta pagalbos iš draugų.
Gintai gali būti mokslininkai, mokytojai, rašytojai ir kt. Jie turi dalytis patirtimi su pasauliu. Lyderiavimas ir partnerystė – ne jiems, tačiau to jie labai trokšta (nerealūs planai). Jie paslaptingi aplinkiniams, o tie neteisingai supranta Gintus.
Gintai siaurų profesijų specialistai, tačiau tai tikri profesionalai. Jie kantrūs, pasitikintys, turi išskirtinių savybių. Reikėtų saugotis neigiamų vibracijų: nekantrumo, melancholijos, potraukio alkoholiui. Tingumo.

Panašūs vardai:

  1. Gintaras
  2. Grigas
  3. Genius
  4. Genė
  5. Grigalius
  • sweet

    Labai grazus vyriskas vardas