Ką reiškia vardas Gintaras ? Vardo Gintaras reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gintaras – (1) liet. ir prūs., trump. Gintas, Gintis, gin- (: liet. gin-ti, gin-a „saugoti“) + tar- (žr. Geistaras).

Vardadienis: Gegužės 14 d.

Gintarai apsukrūs, drąsūs visose gyvenimo srityse, itin komercijoje ir industrijoje. Su savo pavaldiniais gali būti žiaurūs, priekabūs, kita vertus, jie visus uždega noru dirbti, todėl labai svarbu teisingai įvertinti gerąsias jų puses, žinoma, jeigu tai pasiseka pastebėti.
Gintaro vardadienį valdo Saturnas, kuris skatina laikytis įstatymų ir tradicijų. Jie sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams į akis. Jeigu tiki kokia idėja, tai tampa labai aktyvūs. Jausmingumą laiko savo silpnybe, todėl stengiasi jį slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažįsta, kad vienybė – tai jėga, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau, turėdami griežtą charakterį, nelinkę lengvai nusileisti.
Gintarų teigiamos savybės: ryžtingumas, solidumas, nenuramdomumas, atkaklumas. Aštuonetukas jiems papildomai suteikia profesionalumo, autoritetą, sugebėjimą, ambicingumo.
Gintarai geri bet kokio lygio vykdytojai ir organizatoriai, puikiai valdo žmones ir įvykius, žinoma, jeigu turi tokių įgaliojimų. Geriausių rezultatų pasiekia planuodami ateitį. Jie nesibaido stambių projektų, kuriuose yra rizikos elementų, nes sėkmės atveju jų statusas labai pakyla. Turi puikią komercinę uoslę, todėl nemažai Gintarų patenka į finansines viršūnes arba stambaus verslo pasaulį. Karjerą padaro ir politikoje. Kadangi turi geras rankas, gali dirbti bet kokioje mašinų ar sunkiosios pramonės įmonėje.
Gintarai, išsiskiriantys artistiniais bei muzikiniais gabumais, – taisyklės išimtis. Tačiau jeigu turi kūrybinių talentų, tai paprastai tampa aukšto lygio menininkais. Jų meilės objektas turi būti visavertė partnerė versle, patikima gyvenimo palydovė. Sutuoktinei su jais gyventi labai sunku, nes jie laisvi, nepriklausomi ir nuolat užsiėmę žmonės.

Panašūs vardai:

 1. Grigas
 2. Genius
 3. Genė
 4. Gvidas
 5. Grigalius
 • Aine

  Mano tecio vardas : :*

 • Gintaras

  Aciu mamai uz mano nuostabu,nenuvalkiota varda :)