Ką reiškia vardas Gvidas ? Vardo Gvidas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gvidas – (2) liet. trumpinys iš Gvidonas.

Vardadienis: Rugsėjo 12 d.

Gvidai nepaprastai seksualūs, bet neįstengia išreikšti savo norų ir dažnai dėl to patiria skaudžių išgyvenimų. Kadangi savo norų reiškimas jiems atrodo žeminantis ir gėdinga, todėl labiausiai bijo, kad nesulauks atsako ir puola neviltin. Jie gali būti jautrūs ir švelnūs meilužiai, nieko neslepia tik nuo tų, ką iš tikrųjų myli.
Gvidai meilės dalykuose stengiasi nurungti partnerį, tačiau tas, likdamas meilus ir paslaugus, turi stengtis neprarasti iniciatyvos.
Gvidai draugystėje ištikimi, prieraišūs, tačiau sugyventi su jais nelengva. Jų artimieji privalo būti nuolaidūs, sugyvenami, bet gebantys išsaugoti lyderiavimą. Jie negali užmiršti, kada ir kokiuose reikaluose gali imti valdžią į savo rankas, kada ir kokiais atvejais parodyti ryžtą, nenuolankumą. Jų ambicijų ir energijos stoka tiems žmonėms reiškia silpnumą, kuris visad atšaldo, pakerta pasitikėjimą. Tik draugystės labui, suprantama, nereikia persistengti, užsispyrusiai priešgyniauti.

Panašūs vardai:

 1. Gindas
 2. Gedminas
 3. Girtautas
 4. Girtautė
 5. Galmantė
 • mama

  Gvidas reiskia cesnakas is danu kalbos vertus,seip grazei skamba bet reiksme tai nekokia,,nenoreciau cesnaku vaiko pavadinti,galetu yrasyti ir kitom kalbom ka reiskia tie vardai nes Gvidas netik vokiskas vardas,ir reiksme atrodo grazi,,bet va jei kita kalba tai paziurekit kaip keiciasi vardo reiksme,

 • Agne

  O Jums nesuprantama, kad vardas gali buti kiles tik is vienos kalbos?

 • Agne

  O Jums nesuprantama, kad vardas gali buti kiles tik is vienos kalbos?
  O danu kalboj cesnakas – hvidløg, ne tas pats, nepaistykit nesamoniu.

 • Gvidas

  Agne tu teisi :p