Ką reiškia vardas Gracijonas ? Vardo Gracijonas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gracijonas – (2) lot., trump. Gracijus, Gracius, iš lot. Gratianus – „žavusis, grakštusis“, kuris yra priesagos -anus vedinys iš lot. gratia „žavumas, grakštumas“.

Vardadienis: Gruodžio 18 d.

Gracijai labai smalsūs, turi nuostabų tyrinėtojo talentą. Niekada nepavargsta ieškodami teisybės ar gyvenimo esmės. Pilni metafiziško neramumo, myli tylumą ir vienatvę, kurioje jie galėtų spręsti visatos paslaptis. Intravertai. Gracijai visą savo gyvenimą išlieka ištikimi savo idealams ir kovoja už juos iki paskutinio atodūsio, nesiskaitydami su aplinkinių nuomonėmis.
Gracijai mėgsta keliones, turistinius žygius į paslaptingas vietoves, stengiasi atsiriboti nuo minios. Myli tik kelių savo išsirinktųjų draugų ratelį, kurie domisi panašiomis problemomis.
Gracijai gana dažnai, išnaudoję palankias savo sielos vibracijas, padovanoja pasauliui puikius literatūrinius kūrinius. Dažnai juos patraukia archeologo darbas, fizika, juvelyrika.
Gracijai retai kada būna turtingi. Jie visiškai nemoka elgtis su savo finansais, todėl būtų protingiausia šiuos reikalus atiduoti žmonai arba artimiesiems.

Panašūs vardai:

  1. Gracijus
  2. Gracius
  3. Gustavas
  4. Gvidas
  5. Giriotas