Ką reiškia vardas Gustavas ? Vardo Gustavas reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gustavas – skandinavų kilmės vardas vyrui, kurio trumpiniai – Gustas, Gustis; baž. lot. Gustavus iš skand. Gustav: skand. gu- „kova“ + stav- „lazda“.

Vardadienis: Rugpjūčio 2-8 d.

Gusto vardą globoja Venera. Šie žmonės draugiški, geraširdžiai ir bet kokiais klausimais turi savo nuomonę. Sąžiningumas padaro juos atvirais ir visiems prieinamais.
Gustai labai myli savo šeimas. Jų išvaizda neatrodo aistringa, tačiau tai tik išorės apgaulė.
Gustai kultivuoja įvairias sporto šakas, laikosi dietos. Kadangi jie per daug įsijaučia į vaidinamą rolę, artimą jų širdžiai, gresia perkrovos; jų organizmas gali neatlaikyti fizinių bei moralinių krūvių, ir jie gali net susirgti chroniškomis ligomis.
Gustai darbuojasi aptarnavimo sferose, kultūros masiniame darbe, mokymo, auklėjamojo ir sveikatos apsaugos darbe.
Gusta paprastai fiziškai labai patrauklūs, dažnai tampa meilės ir netgi garbinimo objektais. Jie labai ryžtingi vykdydami savo planus, ir juos galima pavadinti netgi užsispyrusiais. Tačiau jei jie prie ko nors prisiriša, tampa labai ištikimi.
Gustus galima būtų apibendrinti trimis žodžiais: tikėjimas, viltis ir meilė. Nors sakoma, kad juos veikia Venera, tačiau daugeliu atveju jų meilę galima pavadinti labiau motiniška, negu jausmine. Meilėje jie vadovaujasi romantizmu ir idealizmu.

Panašūs vardai:

  1. Grigas
  2. Genius
  3. Gervydas
  4. Gražvilas
  5. Gražvydas