Ką reiškia vardas Snieguolė ? Vardo Snieguolė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Snieguolė - liet., trump. Sniega, Sniegė, iš pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“ herojės vardo, kuris yra priesagos -uolė vedinys iš liet. sniegas.

Vardadienis: Sausio mėn. 15 d. – Snieguolės vardo diena.

Šio vardo savininkai, judėdami pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jie drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jie tvirti ir užsispyrę, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Jiems niekas neatrodo lengva ar neverta dėmesio.

Šie vardo savininkai garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:

 1. Sniega
 2. Steigvilė
 3. Saulenė
 4. Saulė
 5. Snežana
 • antanas

  puikus vardas !

 • Vika

  Man sis vardas isvis nepanasus i zmogaus varda, vaikysteje turejau drauge Snezana, galvojau, kad tai tik rusiskas vardas, paskui sutikau tokia Snieguole, kuri atitinka visas blogasias sio vardo savybes;( taigi, sis vardas man LABAI nepatinka, nes asocijuojasi su konkreciu zmogumi…

 • Sniege

  Na nežinau, man mano, t.y. šis vardas, yra gražus :) ir tai kas čia parašyta tikrai atitinka mane pačią ^^ na o blogos savybės nemanau kad nuo vardo priklauso :) )