Ką reiškia vardas Ona ? Vardo Ona reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Ona - hebr., vedinys Onutė, tarm. Onė, Anė žem., Ancė ryt. aukšt., Ancė, Vona žem. (Rietavas), Ania piet. aukšt. (dz.), Anužė, Anušė vak. liet., iš sulotyninto hebr. Anna iš hebr. Hanna — „patraukli, žavi“.

Vardadieniai: liepos mėn. 26 d., gruodžio 15 d. – Onos vardo dienos.

Jūsų partneriai turėtų būti paklusnūs ir švelnūs. Jūs – patraukli ir žavi kovotoja, turinti labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomite, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jūsų pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip juos varžyti.

Panašūs vardai:

 1. Onė
 2. Oktavija
 3. Olimpija
 4. Otilija
 5. Ofelija
 • Morta

  solidus, garbingas, originalus nes gerokai primirstas, todel kad tingintis galvoti ir sveikai vertinti, vaikosi pigiu blizguciu.

 • Ona

  Esu savo vardą “atsinešusi” – gimiau liepos 26 d. Vaikystėje mane visi vadino Onyte ir nieko negalvojau. Labai buvau nelaiminga dėl savo vardo paauglystės ir jaunystės laikotarpiais.Vėliau, savaime viskas susidėliojo man priimtinai, dažniausiai vadino Onute. Vardo formos pavartojimas kreipiantis į mane, man jau parodo koks žmogaus požiūris į mane kaip asmenį, ar tai draugingas žmogus. Dabar esu jau gerokai virš “balzakiško” amžiaus ir visai esu rami, net išdidi dėl vardo Ona:)

 • Tiesos sakytoja

  mano seses antras vardas onute bet as ja vadinu,emilija ira onute plika subinute

 • Onutė

  Aš esu Onutė,pabraukiu žodį Onutė,ne Ona …o gaila ….būčiau Ona būtų geriau….

  Visi sako kai užaugsi džiaugsiesi dėl šio vardo,bet aš taip nemanau…labai butu įdomu išgirsti ar yra dar Onučių :) ir kaip jos jautėsi (jaučiasi) paauglystėje ir vaikystėje.Aš tai šio vardo nekenčiu :/

 • enrika

  sako kad reikia tik 07-26

 • Ona

  Didžiuojuosi savo tėvais, kad man įdėjo tokį vardą išsiskirinti iš kitų. Lengviau ir geriau atsimena žmonės. Pavyzdžiui visoje gimnazijoje esu vienintelė tokiu vardu, visiems žinoma. Ir kai asmenys sako, kad geriau būtų kokiu moderniu vardu pasidaro biški slogu, nes išmainyti tokį nuostabų vardą į kaškokį amžinai pasikartojantį( pavyzdžiui klasėje esant tokiems patiems vardams).