Ką reiškia vardas Otilija ? Vardo Otilija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Otilija – (1) germ., trump. Otilė, iš sulotyninto germ. Othilia: sen. vok. aukšt. othal „tėvynė“.

Vardadienis: Gruodžio 13 d.

Otilijos labai smalsios, jų analitinis protas gerai išsivystęs. Nemėgsta fizinio darbo. Lėtaeigės. Nepakenčia, kai jas skubina. Darbus atlieka kruopščiai, tiesiog preciziškai, nevengia monotoniško darbo.
Jos kilniaširdės. Dauguma turi aukso spalvos plaukus, labai gražų kūno sudėjimą. Nuo jų sklinda magnetinės bangos, kurios traukia aplinkinius. Tačiau pačios Otilijos nemėgsta minios. Turi vieną arba du draugus, kuriems gali patikėti visas savo svajones, rūpesčius bei siekius. Sentimentalios. Kaupia laiškus, fotografijas bei kitus ką nors primenančius daiktus.
Turi daug gerbėjų, tačiau gyvenimo draugą renkasi labai ilgai. Leisdamos kam nors save mylėti, suteikia išskirtinę teisę. Tai jų aristokratiškoji didybė.
Otilijos mėgsta sportuoti, tačiau pasiūlius nueiti į stadioną ar į teatrą, pasirenka pastarąjį. Po spektaklio mėgsta užeiti į aukštos klasės restoraną – traukia prabanga.
Otilijos valdingos. Vien tik savo pasirodymu sukelia aplinkinių nuostabą. Apie savo įtaką kitiems jos žino, tačiau laikosi širdingai ir santūriai, noriai atsako į komplimentus. Jos labai pasitiki savimi. Rytais ilgai miega, todėl visur vėluoja ir tai tampa jų įpročiu.
Otilijos religingos, domisi okultiniais mokslais, dažnai turi mediumo savybių.
Profesijas paprastai pasirenka susietas su žmonių sveikatingumu; tampa aukštųjų mokyklų dėstytojomis; dirba laboratorijų vadovėmis. Geros darbų organizatorės, todėl dažnai užima įvairius vadovaujančius postus.

Panašūs vardai:

 1. Odilija
 2. Odeta
 3. Olimpija
 4. Orinta
 5. Olivija
 • Otilija

  As manau, kad sis vardas labai grazus!

 • otilija

  nelabai mekstu labai mokslu(:

 • otilija

  as manau kad kaikur yra neteisybes

 • Otilija

  Tai mano vardas.Jis labai gražus :)

 • Otilija

  Truputi baisus buti taip tiksliai aprasytai :D

 • Otilija

  zjbs vardas pagarba