Ką reiškia vardas Motiejus ? Vardo Motiejus reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Motiejus – (2) hebr., trump. Matas, tarm. Mateušas, Mataušas, Matiaušas, Matijošius ryt. aukšt., Mataūsis piet. aukšt. (dz.), Matysas, Macas, Macys vak. liet., Macys, Mocys aukšt. (viln.), Motė žem., gautas per rytų slavus iš sulotynintų hebr. vardų Matthaeus ir Matthias iš hebr. Mattithja — „dievo dovana“

Vardadienis: Vasario 24 d., gegužės 14 d.

Motiejai labai sąžiningi ir visada kovoja už teisybę. Jie labai gerbia įstatymus bei taisykles, kurių sąžiningai laikosi. Jų principingumas aukštesnis nei žmogiški jausmai, moralė, meilė, draugystės.
Motiejai profesijas išsirenka labai anksti ir per gyvenimą jų nekeičia. Tai žmonės, su kuriais galima eiti į žvalgybą, jie labai stipriai jaučia atsakomybę ir dėl kitų gali netgi rizikuoti savo gyvybe. Darbuotis jie gali visose gyvenimo sferose. Tačiau labiau mėgsta konkrečius dalykus, tuos, kuriuos galima paliesti rankomis. Todėl geriau imasi kokio nors verslo, o ne literatūros. Gali būti labai geri siuvėjai ir kirpėjai.
Motiejai veda gana vėlai, nes iki to nori sukurti materialinį šeimos pagrindą. Nematydami perspektyvos, jie lieka senberniais. Tačiau jeigu veda, tai laikosi šeimyninio gyvenimo taisyklių. Negali taikstytis su žmonos neištikimybe.

Panašūs vardai:

 1. Mozė
 2. Manfredas
 3. Mykolas
 4. Modestas
 5. Magdalena
 • Emilija

  Motiejus nelabai grazus vardas.Ir labai krutas.

  • Matt

   Nesupratau – sakai kad vardas nelabai, o paskui kad krutas t.y. šaunus