Ką reiškia vardas Klaudija ? Vardo Klaudija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Klaudija – (1) lot., trump. Klauda, iš lot. Claudia, kuris iš vyr. v. Klaudijus.

Vardadienis: Rugpjūčio 7 d.

Klaudijos staigios moterys, tačiau silpna valia neleidžia ryškiau pasireikšti. Jas dažnai išduoda tie, kuriuos laikė palankiais sau žmonėmis. Klaudijoms reikia nuolat ugdyti valią, išmokti jausti realų pagrindą po kojomis, taip pat neatidėlioti vėlesniam laikui kūrybinės veiklos.
Klaudijoms reikalinga nuolatinė artimųjų parama. Todėl artimieji turi jausti dėl jų nuolatinę atsakomybę, palikti joms tik kūrybos sferą. Juodieji kasdienybės darbai neturėtų jų varginti.
Klaudijos nėra seksualios. Dažniausiai svajoja ką nors ateityje padaryti ar nuveikti, nors taip ir lieka jų svajonės neįgyvendintos. Jos pernelyg emocionalios, linkusios idealizuoti, net dievinti savo pasirinktą dievinamąjį objektą. Nors myli giliai ir aistringai, tačiau pirmenybę sekse vis tik atiduoda jausmams ir intelektui.
Klaudijos savo veiklą skiria darbams, kurie susiję su kažkokiu perdirbimu, atnaujinimu.Jos savo talentus panaudoja pramonės prekių papuošimui, kvepalų, kosmetikos, juvelyrinių dirbinių sritims. Būdamos turtingos, užsiima labdara.

Panašūs vardai:

 1. Kolumba
 2. Klementinas
 3. Klemensas
 4. Kajus
 5. Kleopatra
 • Erikas

  Tai vat jauciu kad sitas Trumpa reikšmė: claudus „šlubas Nelabai tink..

 • Klaudija

  Vardas mano Klaudija, nuo šio sakinio tikrai supykau: “Klaudijos nėra seksualios”. Tikriausiai dėl to niekam nepatinku :D

 • Vaidas

  Patinki ;D