Ką reiškia vardas Kazimiera ? Vardo Kazimiera reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Kazimiera – (1) slav., trump. Kazė, tarm. Kazia,Kaziunia piet. aukšt. (dz.), Kaziunė ryt. aukšt., Kaziūnė piet. žem. (švd.), Kaziuka piet. aukšt., vak. liet., baž. lot. Casimira iš slav. vyr. v. Kazimir, žr. Kazimieras.

Vardadienis: Rugpjūčio 21 d.

Kazimieros turi kalbos talentą. Dėl to jos tampa rašytojomis, oratorėmis, prekybininkėmis, mokytojomis, artistėmis, politikėmis. Jos linksmos optimistės, entuziastės, savarankiškos, kartais dosnios savo nenaudai. Jų meilė stipri. Ištikimos namams ir šeimai.
Kazimieras valdo Marso planeta, kuri neleidžia joms apsnūsti ir priverčia save pareikšti, mobilizuodama fizinį aktyvumą kurti ir kovoti už savus idealus. Marsas – nenumaldomas judėjimas pirmyn siekiant savo tikslų, o už jų jau matyti pergalė!
Kazimieros vardo balsėse slypi septyneto galia, kuris suteikia joms norą siekti žinių. Jis sukelia taip pat susidomėjimą dvasiniais ir metafiziniais pasauliais. Kazimieros, turėdamos subtilią intuiciją, pasineria į tas paslaptis, stengiasi pajusti jų vidinę prasmę.
Atkreiptinas dėmesys į tai, kad Kazimierų vardo diena ir mėnuo sudaro skaičių 11. Tai Mokytojo skaičiaus vibracija, kuri turi įtaką ir galią protams ir emocijoms. Todėl Kazimieros gali teikti žmonėms žinias ir įkvėpimą.
Kazimierų neigiamos savybės: paviršutiniškumas, niūrumas, nekantrumas. Būdamos emocingos ir jautrios, kartais įžvelgia kritiką ten, kur jos iš tikrųjų visai nėra. Gali būti pavydžios ir plepios. Joms patartina siekti konkrečių tikslų, nepanirti į mistikos labirintus.

Panašūs vardai:

  1. Kazė
  2. Kazimieras
  3. Kristina
  4. Kristijonas
  5. Konstancija