Ką reiškia vardas Konstancija ? Vardo Konstancija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Konstancija – (1) lot., suliet. var. Kastancija, trump. Kostė, Kastė, tarm. Kostancija ryt. aukšt. (Laičiai), Kastancija šiaur. žem., Kastė (Rietavas), Kastė (Jieznas), Kostė (Salantai), iš lot. Constantia: lot. constantia „ištvermė, tvirtybė“.

Vardadienis: Rugsėjo 10 d.

Konstancijos iš prigimties kovotojos. Jos tvirtos ir nenusimena patyrusios patį didžiausią pasipriešinimą, ramios ir visada užbaigiančios pradėtą darbą.
Konstancijos ambicingos ir toli siekiančios, pasižymi dominuojančiomis savybėmis ir vadovo instinktu, nemėgsta paklusti ir yra patenkintos , kai pačios gali vadovauti. Savo pavaldiniams gali būti grubios ir abejingos kitų jausmams.
Konstancijos labai seksualios, tačiau jos nesugeba išreikšti savo troškimų, laikydamos juos savo asmenybės įžeidimu, todėl dažnai patiria nesėkmes. Užuot patenkinusios savo norus, jos visiškai be reikalo protestuoja, kremtasi, nes jausmus priskiria prie savo charakterio trūkumų. Jos visur lyderės, išskyrus seksą.
Konstancijoms rekomenduotina nuolat kelti savo kvalifikaciją, įsigyti jaujų žinių. Joms daugiau reikėtų domėtis kitų reikalais. Nebūti nuošalyje ir pasidalyti savo žiniomis su kitais. Ugdykite pakantumą draugams. Saugokitės alkoholinių gėrimų!

Panašūs vardai:

  1. Konstantina
  2. Kastė
  3. Kastancija
  4. Kostė
  5. Kastautė