Ką reiškia vardas Janina ? Vardo Janina reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Janina – (2) hebr., trump. Janė, per lenk. Janina iš sulotyninto hebr. Joanna, Johanna, kuris iš vyr. v. Johannes, žr. Jonas.

Vardadienis: Birželio 24 d.

Jeigu Janinos nori pasijusti laimingos, tai visų pirma turi sugrąžinti visas skolas, šaldytuvus prikrauti maisto ir nuolat kaupti pinigus ne tik savo poreikiams tenkinti, bet ir žvelgti į ateitį – juk auga jų vaikai, kuriems reikės padėti įsigyti išsilavinimą. Jos ne tarnaitės, tačiau, reikalui esant, ado kojines, plauna grindis, taiso santechnikos mazgus. Savaitgaliais mėgsta pasivaikščioti gamtoje, darbuojasi sode, tvarko fonoteką, piešia miniatiūras, kuriose daugybė detalių.
Janinos siekia visur tvarkos. Ne veltui jos puikios landšafto ar miestų planuotojos, gabios vadybininkės, ekonomistės, teisininkės. Gera intuicija leidžia tapti geromis šachmatininkėmis. Jos siekia nenutrūkstamo žmonių ir technikos funkcionavimo. Ypatingas lankstumas ir gracija leidžia tapti profesionaliomis šokėjomis ar sportininkėmis. Jos šiek tiek senamadiškos, domisi fechtavimu, o meilė elegantiškiems judesiams pagimdo norą žaisti tenisą.
Meilėje Janinos atviros, nuoširdžios, mėgsta atvirai ir aiškiai reikšti švelnius jausmus. Joms ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Mėgsta sukurti stiprų lizdą ir sukurti materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį į būsimojo vyro vidų, o ne išorę.

Panašūs vardai:

 1. Janė
 2. Januarija
 3. Januaras
 4. Jokimė
 5. Jaunė
 • rolandas

  tai mano mamos vardas,as manau kad kitas vardas jai tikrai netiktu

 • janina

  nelabai man patiko sis vardas,bet kai paskaiciau reiksme supratau kodel visada sekmingai issisuku is kebliu situaciju gyvenime-nes Dievulis laimina:}

 • Erica

  Na iš tikro esu tolerantiška vardams ir žmonėms. Tačiau pažįstu asmenį, su šiuo vardu. Todėl iš tikro nusivyliau su vardu. Juokingai skamba, tačiau tai tiesa.

 • Birutė

  tai mano antrasis -krykšto vardas.Jis man patinka ir yra labai svarbus.Gerai parašyta-išklausytas,palaimintasis/dievo/…

 • Birutė

  gera nuomonė,veikia raminančiai…

 • goda

  Kai mama buvo vardu janina buvo nuostaba

 • Birutė

  nuostaba…

 • Janina

  Kaip galima bjauretis savo vardu, kuri dave tevai. Juk kiekvienas vardas turi reiksme ir nemanau kad yra blogi reiskianciu vardu, (nebent zmoniu sugalvotu :) ). Man asmeniskai sitas vardas labai grazus JANINA puikiai skamba ir ir reiskia Dievo palaiminta. Super, didziuojiuos kad turiu toki varda

 • JANINA

  Vardo charakteristika taskas i taska atitiko mano charakteri .Prisijuokem su anuku is sutapimu. PRAGYVENAU 70 METU ,O VARDO REIKSMES NEZINOJAU ,JI SIEJAU SU IN IR JAN.