Ką reiškia vardas Janė ? Vardo Janė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Janė – (2) liet. trumpinys iš Janina ir Joana.

Vardadienis: Birželio 24 d.

Jeigu Janės nori pasijusti laimingos, tai visų pirma turi sugrąžinti visas skolas, šaldytuvus prikrauti maisto ir nuolat kaupti pinigus ne tik savo poreikiams tenkinti, bet ir žvelgti į ateitį – juk auga jų vaikai, kuriems reikės padėti įsigyti išsilavinimą. Jos ne tarnaitės, tačiau, reikalui esant, ado kojines, plauna grindis, taiso santechnikos mazgus. Savaitgaliais mėgsta pasivaikščioti gamtoje, darbuojasi sode, tvarko fonoteką, piešia miniatiūras, kuriose daugybė detalių.
Janė siekia visur tvarkos. Ne veltui jos puikios landšafto ar miestų planuotojos, gabios vadybininkės, ekonomistės, teisininkės. Gera intuicija leidžia tapti geromis šachmatininkėmis. Jos siekia nenutrūkstamo žmonių ir technikos funkcionavimo. Ypatingas lankstumas ir gracija leidžia tapti profesionaliomis šokėjomis ar sportininkėmis. Jos šiek tiek senamadiškos, domisi fechtavimu, o meilė elegantiškiems judesiams pagimdo norą žaisti tenisą.
Meilėje Janinos atviros, nuoširdžios, mėgsta atvirai ir aiškiai reikšti švelnius jausmus. Joms ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Mėgsta sukurti stiprų lizdą ir sukurti materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį į būsimojo vyro vidų, o ne išorę.

Panašūs vardai:

  1. Janina
  2. Jauvainė
  3. Jauvainas
  4. Jauvaidas
  5. Joana