Ką reiškia vardas Eugenija ? Vardo Eugenija reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Eugenija - graikų kilmės moteriškas vardas, kurio dažniausiai vartojami trumpiniai – Eugenė, Genė; tarmiškai - Augenija;  Augenė, Augė – žemaitiškai ir aukštaitiškai. Eugenijos vardas kildinamas iš sulotyninto graikiško moters vardo Eugenia, kuris iš vyr. v. Eugenius. Eugenijos vardo vyriška forma - Eugenijus.

Vardadienis: Rugsėjo 15 d., gruodžio 25 d.

Eugenijos pasižymi geraširdiškumu, mėgsta klaisikinę muziką (ramią), dainavimą, deklamavimą, keliones neretai leidžiasi į avantiūras.
Eugenijos labai laimingos. Jos myli ir puikiai išauklėja savo vaikus. Energingai atlieka praktinius darbus. Dažniausiai iškyla visuomenėje, įgyja didelį turtą ir garbę.
Eugenijų gyvenimas esti ramus, vienodas ir normalus. Atliekamą laiką skiria menui, literatūrai. Linkę greitai peršalti, todėl turi vengti šaltų bei drėgnų vietų. Dėl nuolatinės įtampos, kartais suserga širdies ligomis.
Eugenijos gyvenime dažnai susižavi ir greitai nusivilia, yra jausmingos, geidulingos ir nepastovios. Gyvena neramiai, kartais nedorai, vaikosi įvairių pasismaginimų. Linkusios į azartinius žaidimus, todėl iššvaisto savo gabumus ir energiją, nukrypdamos į menkaverčius malonumus.

Panašūs vardai:

  1. Eugenijus
  2. Egidė
  3. Eibartė
  4. Einė
  5. Eimė