Ką reiškia vardas Artūras ? Vardo Artūras reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Artūras – (1), (2) kelt., trump. Artas, iš sulotyninto kelt. Arturus, Arthurus (garsaus VI a. britų karaliaus, tapusio didelio riterių romanų ciklo svarbiausiu veikėju, vardas) — „tvirtas lokys, stiprus kaip lokys“.

Vardadienis: Sausio 24d., Gruodžio 11d. – Artūro vardo diena.

Artūrai yra savimi pasitikintys ir paslaptingi. Neretai jų kartais nesupranta netgi patys artimiausi draugai bei šeimos nariai.

Artūrai užsispyrę darbininkai, lengvai apsikraunantys įvairiausiais darbais; jų rankose neįmanomas tampa įmanomu. Jie intravertai, labai kantrūs, rimti žmonės.

Artūrai savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgsta pagalbos iš kitų, jiems patinka viską daryti savaip taip kaip jie tai mato.
Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais uždaviniais, todėl gyvenime palieka gilų pėdsaką. Labai myli gyvenimą ir paprastai save aukoja kitų labui.

Artūrams “7” šis skaičius suteikia nepastovumo savybę. Jie nuolat keičiasi ir visada stengiasi išlikti jauni.
Artūrai sapnuoja nuostabius sapnus, iš kurių kartais semiasi naujų idėjų. Stengiasi suprasti slaptą sapnų esmę, gilinasi į ezoterikos paslaptis.

Panašūs vardai:

 1. Artūras
 2. Artiomas
 3. Alanas
 4. Arnas
 5. Arėjas
 • Artūras

  Galėtu būti daugiau duomenų.

 • Andrius

  mano nuomeno sis vardas labai grazus ir tinkantis tiek senam tiek jaunam zmogui.

 • inesa

  as turiu klasioka artura bet isai nemoka skaityt :( man jo siaip gaila beje isai yra cigonas ir isjo visi saiposi isai elgesi kai mazvaikis zaidzia su masinelimis nors gal dar turi zaist nes jau tik 8 metai nesenei suejo 9 metai isai visai nedare gimtadieni kai ir jo sese gabija as buvau nustebus nes siaip daridavo o dabar nedaro

 • Vaida Linara

  ne ,visiskai nesutinku,turejau vyra Artura,apsoliutus tinginys,melagis,aferistas…..o labai gaila,nes
  sunus auga…

 • Arturas Butoko

  nu čia yra labai tiesos daug apie mane