Ką reiškia vardas Romualda ? Vardo Romualda reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Romualda - germ., trump. Roma, tarm. Romalda, iš sulotyninto germ. Romualda, kuris iš vyr. v. Romualdus, žr. Romualdas.

Vardadienis: Vasario mėn. 28 d. – Romualdos vardo diena.

Labai įžvalgūs patinka paplepėti, turi gerą atmintį, tačiau lėtai mąsto; jeigu ką nors supranta, tai įsisavina ilgam laikui. Jie užsigalvoję, kantrūs, pastovūs, patikimi, energingi, diplomatiški ir konservatyvūs.

Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai, bebaimiai, dosnūs. Jas daugiau valdo jausmai negu protas.

Panašūs vardai:

 1. Roma
 2. Romana
 3. Rozvita
 4. Rykantė
 5. Rikantė
 • Ruta

  mano mamusia turi si varda,jai paciai nepatinka,mes visada vadiname Roma, Rima.

 • Alicija

  romualda yra grubus vyriskas vardas.yra alkoholinis gerimas romas ir nematau as cia nieko grazaus. ar isivaizduojate dailia, pasipuosusia mergina vardu romualda?tikrai nerasysiu jo is didziosios raides. Tikrai slykstus vardas.

 • Romualda

  Alicija, ko Jūs tokia pikta ant šio vardo? ;) Pasirodo šis vardas paplitęs ir Latvijoje, ir Lenkijoje ir kt.užsienyje. Patogu, kai dirbi su užsienio klientais. Dar patogu todėl, kad retas – visada kokioje grupėje žmonių esu vienintelė. O dėl simpatiškumo ir grožio, tai susilaukiu tikrai nemažai komplimentų (ir moteriško pavydo…) ;) Žmogus vardą arba puošia, arba jį pagadina. Labai norint, galima ir prie Jūsų vardo prisikabinti ;) Sėkmės!

 • Roma

  As esu Romualda ir vardu tikrai patenkinta. Mane visur visi atsimena ir dėl išskirtinio vardo, ir dėl patrauklios išvaizdos, bei malonaus bendravimo. Gal tik netinka iš savybių bebaimė…Manau, kad ne vardas žmogų, o žmogus vardą puošia. Pvz.: jeigu Gražina kokia būtų nuolat apsikuitusi ir dar nuolat bambėtų-tai kas iš to jos Graži-na? :) p.s. pažįstu kaip tik vieną nemalonią ir negražią Aliciją, bet argi tai reiškia, kad visos jos tokios – linkiu pozityvo :)