Ką reiškia vardas Leonora ? Vardo Leonora reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Leonora – (2) hebr., trump. Lord, Lionė, Nora, tarm. Levanors piet. aukšt. (dz.), ryt. aukšt., Levanorė žem., Levosė piet. žem., vak. aukšt. (Jurbarkas), Levutė, Levusė ryt. aukšt., Lėnė vak. liet., iš sulotyninto Leonora, kuris yra hebr. Vardo Eleonora trumpinys

Vardadienis: Gegužės 27 d.

Leonoros pasižymi kraštutinėmis pažiūromis, impulsyvios ir ryžtingo charakterio. Jos pasitiki tik savimi.
Leonoros žino savo galimybes, o kadangi nebijo sunkaus ir varginančio darbo bei rizikos, dažnai pasiekia užsibrėžtus tikslus. Jų ištvermė ir užsispyrimas neturi sau lygių. Todėl nestebina, kad jos asocijuojasi su valdžia, jėga, garbe ir sėkme visose gyvenimo sferose.
Leonoros nepripažįsta jokių kompromisų. Joms viskas arba balta, arba juoda, nori turėti viską arba nieko, dabar ar niekada.
Leonoros nepaprastai aktyvios tiek fiziniame, tiek ir intelektualiame darbe. Labai kompetentingos ir ypatingai uolios. Be to, joms būdinga: atvirumas, sąžiningumas, tiesumas ir nepriklausomybė.
Leonoros didžiausių pasiekimų turi didelių pinigų pasaulyje, politikoje, biznyje. Jos puikios darbų organizatorės, galinčios koordinuoti pačius sudėtingiausius darbus. Geros advokatės, finansininkės, chirurgės, išradėjos, lakūnės.

Panašūs vardai:

 1. Lilija
 2. Liudvika
 3. Lėja
 4. Lilė
 5. Lijana
 • Inesa

  Tai mano mamos wardas.man jis grazus,retas,didingas.kai as ejau i mokykla,niekas neturejo mamos panasiu wardu.buwo tik onos,petres,marytes… O dar kokia reiksme!

 • ema

  mano kates vardas leonora o trumpinys leose!!!

  • santa

   nu ir suchka tu

   • ieva.braknyte

    nu jo bet mano vardas ieva .braknyte.

  • ieva.braknyte

   ema o mano kates vardas Murka ate.

 • ieva.braknyte

  ema mano vardas ieva.byaknyte man 8m. kasip ema tau sekas.

 • Leonora

  Gražus begalo vardas, man jis taip patinka, ir niekas jo iškraipyti negali, šulėj net pamašaus vardo nėra, ow jė