Ką reiškia vardas Jogaila ? Vardo Jogaila reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Jogaila – (1) liet., trump. Jogys, Gailos, jo- (žr. Jodaugas) + gail- (: sen. liet. gail-as „stiprus“).

Vardadienis: Birželio 1 d.

Jogailos kovoja už teisybę, puola į mūšį prieš neteisybę, dažnokai užmiršdami apie pasekmes. Vėliau jie gali gailėtis dėl karštakošiškumo, tačiau įniršę apie tai negalvoja.
Jogailos egoistiški ir agresyvūs, labai sąžiningi ir atviri. Pasitikintys, o apsirikę vėl tiki. Jie neturi gudrumo, ir tokiais išlieka visą gyvenimą. Kartais ima statyti oro pilis, bet ne tam, kad ką apgautų. Paprasčiausiai jie patys tiki visu tuo.
Jogailos visada tiki meile. Jie niekada neapgauna moters ir netgi tokios minties neturi. Moterims tereikia apsimesti nenuobodžiomis, vienodomis arba perdaug kuklioms, ir tada ilgam laikui galės prikaustyti Jogailų dėmesį. Ir dar, tereikia moteriai įteigti jiems, kad jos pačios geriausios, kokias jie tik tegalėtų sutikti. Jogailos atidūs tėvai. Kiekvieno vaiko gimimą priima su pasididžiavimu.
Jogailų pagrindinis gyvenimo tikslas – darbas. Jie turi daug vidinės energijos ir bet kokiame darbe stengiasi pirmauti, darbe labai nepriklausomi. Viską daro tik taip, kaip įsivaizduoja, ir jokių patarimų nepriima. Jų devizas: “Viskas sunkiausia turi būti atlikta nedelsiant”. Jie yra stumiamoji jėga ir energijos šaltinis.

Panašūs vardai:

  1. Juozas
  2. Josgailas
  3. Joginas
  4. Juzė
  5. Jonis