Ką reiškia vardas Izolda ? Vardo Izolda reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Izolda – (1) kelt., trump. Iza, iš sulotyninto kelt. Isolda — „gražioji, žavioji, vardas paplito iš prancūzų riterių romanų, parašytų pagal keltų padavimus apie Tristaną ir Izoldą.

Vardadienis: Balandžio 6 d.

Izoldos – toli gražu ne lauko ramunės, o nuostabios sodo rožės. Jos labai populiarios tarp vyrų. Jų neįmanoma padaryti kambarine katyte. Gamta jas apdovanojo proto šviesumu ir kūno grožiu. Jeigu jos pareiškia pasitikėjimą vyrui, tai jam labai pasiseka. Leisdamos save mylėti, padaro vyrus riteriais.
Izoldos – aktyvios, intelektualios, skvarbaus proto, moteriškos, tačiau jų negalima uždaryti tarp keturių sienų. Joms būtina padaryti profesinę karjerą. Traukia darbas, susietas su lyderiavimu, kilimu karjeros laiptais. Todėl jos pasirenka vadovaujantį darbą, politiką, mokymą, prekybą. Izoldoms tinka ir pasilinksminimų sfera. Ypač jos pasireiškia kaip gabios artistės, dramaturgės ar vadybininkės. Turi potraukį dekoratyviniam menui ir dizainui. Dar viena dovana – jos puikios kulinarės.
Izoldos turi tiesiog puokštę neigiamų savybių. Jos neperneša jokios kritikos, draugai turi klausyti jų, o jeigu ne – lengva ranka numoja į tokią draugystę.
Izoldos nelinkusios pilnėti, nes jų organizmas labai greitai įsisavina gautą su maistu energiją. Todėl joms bet kokia dieta nėra sunki. Joms tik rekomenduotina mažinti maisto kaloringumą, vartoti daugiau baltymų, šviežių vaisių, daug vaikščioti.

Panašūs vardai:

  1. Ivona
  2. Irena
  3. Ignacija
  4. Ignė
  5. Indrė