Ką reiškia vardas Ivona ? Vardo Ivona reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Ivona – (2) germ., trump. Iva, tarm. Evona vak. liet., iš sulotyninto germ. Ivona, kuris iš vyr. v. Ivo (kilm. Ivonis), žr. Ivas.

Vardadienis: Gegužės 23 d.

Ivonos labai dvasingos ir religingos. Jos turi gerą širdį, romantiškos, sentimentalios. Pažiūros į gyvenimą labai originalios ir nepriklausomos. Turėdamos savitas filosofines pažiūras į daiktų esmę, jos nepakartojamos individualybės.
Ivonos labai draugiškos ir tampa populiariomis, todėl, kad nemato skirtumo tarp turtingųjų ir vargšų, tarp karalių ir skurdžių, tarp šeimininko ir tarno. Savo pavaldiniams jos labai nuoširdžios.
Ivonos daugiareikšmės. Tačiau jų pagrindinis bruožas – nepasitikėjimas. Savo išvaizda jos chaotiškos ir panašios į anarchistes, tačiau viduje puikiai organizuotos moterys, turinčios nuolatinius gyvenimo principus, kurių pagalba palaiko savo fizinę ir mentalinę sveikatos būklę. Puikios planuotojos.
Ivonos mėgsta mistiką ir aplink save palaiko mistinę aurą. Jos stengiasi iš aplinkinių ko nors išmokti ir labai domisi okultiniais mokslais. Jos neseka nė viena priimta religija, o susikuria savąją, dažniausiai neparemtą jokiais moksliniais pagrindais.
Ivonos puikios poetės, rašytojos, dailininkės, kurios gali savo idėjas išreikšti bet kokiomis priemonėmis. Mėgstamiausia tyrinėjimo tema – filosofija, todėl jos puikios mokslininkės.

Panašūs vardai:

 1. Ingrida
 2. Irmgarda
 3. Izolda
 4. Ilona
 5. Ina
 • http://iveta1blogspot.com iveta

  labai graus vardas. manasus i mano.

 • http://dsfje' ivona

  man sis wardas labai patinka,nes esu iwona.Kaip mano draugai,giminaiciai,ar mokytojai istaria si warda man is kart dziaugsmas pakila;-)

  • ivona

   aciu

 • Beata

  Mano mamos vardas Ivona. Man jos vardas yra labai labai grazus.

 • ivona

  as esu ivona man sisi vardas tiesiog nuostabus o dar mane tevai norejo pavadint evona

 • ivona

  nepatinka tas
  vardas