Ką reiškia vardas Gražina ? Vardo Gražina reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gražina – lietuviškos kilmės vardas merginai. Gražinos vardo trumpinys – Gražė, iš A. Mickevičiaus poemos „Gražina“ herojės vardo, Gražina yra priesagos -ina vedinys iš liet. graži, plg. akl-ina (: akla).

Vardadieniai: balandžio mėn. 1 d., rugsėjo mėn. 8 d., rugsėjo mėn. 26 d. – Gražinos vardo dienos.

Gražinos pačios nustato savo vertybių sistemą, kuria ir vadovaujasi visą gyvenimą bei stengiasi pritraukti kitus, kad naudotųsi tuo, kuo pačios mano esą geriausiu. Gražinos planuotojos ir taupuolės:  sudarinėja biudžetus, suplanuoja savo išlaidas ir kaupia pinigus, kuriais vėliau naudosis. Tokios moterys itin dažnai nekreipia nei menkiausio dėmesio į kitų pastabas ir patarimus. Kartais pinigų kaupimas Gražinai tampa pačiu svarbiausiu ir vieninteliu tikslu gyvenime, todėl tam skiria labai daug laiko ir energijos. Turtai ir visa, kas su tuo susiję, tampa ypač svarbu.

Dažnai Gražinos profesiją pasirenka finansų, bankininkystės, statistikos, ekonomikos srityse. O susiklosčius nepalankioms aplinkybėms ir Gražinoms patyrus finansinių sunkumų, dažnai puola į depresiją, tačiau dėl užsispyrusio būdo bei išlavintų finansinių įgūdžių, harmonija grįžta gan greitai ir aplinkybės tampa tokios pat palankios kaip ir ankščiau, o visos nesėkmės kaip mat pasitraukia į užmarštį.

Panašūs vardai:

 1. Gražė
 2. Gražinė
 3. Gustė
 4. Gertrūda
 5. Germantė
 • Grazina

  Man sis vardas grazus, ir tarp paaugliu retas, todel galiu pasidziaugti iskirtiniu vardu ;]

 • GRAZINA

  VIENAS IS GRAZIAUSIU LIETUVISKU VARDU,PAPRASTAS IR KARTU GRAZUS,IR SUPRANTAMAS.

 • grazina

  man patinka mano vardas!

 • Grazina

  Tai kada yra Gražinos vardadienis? Pas mane kabo plešomas kalendorius “SVEIKATOS PATARIMAI”, kurį išleido UAB “Medicina visiems” , spausdinta Lenkijoje, yra parašyta, kad Gražinos vardadienis yra rugsėjo 8 d. , o štai pas jus rugsėjo 27d.

 • Grazina

  Musu vardadienis yra svenciamas balandzio 1d. Visados galvojau, kad tai ypatinga diena. As svenciu balandzio 1d.

 • grazina

  mano vardas patinka,draugai kartais graske saukia

 • Jonas

  Nuo pačios vaikystės mane lydi šis vardas – gražus, paprastas, lietuviškas. Keista, kad apie Gražiną negirdėjau nė vienos dainos. Gal kas sukurs…

 • Gražina

  Man labai patinka mano vardas