Ką reiškia vardas Gertrūda ? Vardo Gertrūda reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Gertrūda – germ., trump. Gerta, Gerda, sulietuvintas variantas Gendrutė, sen. Gendruta, tarm. Gentruda, Gentruta, Gendruda ryt. aukšt. (viln.), Gedruda vak. žem., Gertrūdė, Trūdė vak. liet., baž. lot. Gertrudis iš germ. Gertrud, Gertrude: sen. vok. aukšt. ger „ietis“ + trūt „stipri“.

Vardadienis: kovo 17 d., lapkričio 16 d.

Gertrūdos save dažniausiai atranda toli nuo namų, romantiškuose nuotykiuose ir kelionėse. Jos nuolat ieško situacijų rizikai ir visokio plauko nuotykiams, nes be kažko nepaprasto negali gyventi.
Gertrūdos didelės optimistės. Aistros, mirties ir gyvenimo problemos joms suteikia norą gyventi. Gilinasi į misticizmą ir okultizmą susietą su religiniu mąstymu bei filosofiją.
Gertrūdos – intelektualės ir tai labai svarbu jų asmenybės transformacijos procesui. Dažnai neužbaigia aukštųjų mokslų dėl finansinių sunkumų arba pervertina savo galimybes. Tai gali sukliudyti pasireikšti talentui. Tada jos tada nepajėgia pakilti ir tampa eilinėmis buhalterėmis arba smulkiomis tarnautojomis.
Daugelis Gertrūdų antroje gyvenimo pusėje vėl griebiasi mokslo, bet tai ne visuomet pavyksta.
Negatyvios vibracijos Gertrūdoms pateikia daugybę netikėtumų. Jos patiria transporto katastrofas, ištremiamos iš savo šalies arba miršta nuo svetimtaučio rankos.

Panašūs vardai:

  1. Gražė
  2. Gražinė
  3. Gražina
  4. Gvidonas
  5. Germantė
  • edita

    rimtas, solidus, nuostabus ir retas vardas. Mano dukrytės toks vardas