Ką reiškia vardas Elžbieta ? Vardo Elžbieta reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Elžbieta – hebrajiškas vardas Elžbieta, kurio trumpiniai: Elzė, Alzbieta, Alžbieta, Aližbutė ryt. aukšt., piet. aukšt. (dz.), Alzė vak. aukšt., Elziūnė vak. ir piet. žem., Ilzbė, Ilzbeta, Ilzbutė, Ilzė, Ilžė vak. liet., iš sulotyninto hebrajų vardo Elisabeth, kuris iš hebrajų kalbos reiškia ‘Eli-šeba — „prisiekiu dievu“.

Vardadienis: Liepos 4-8 d., lapkričio 5-17 dienomis. – Elžbietos vardo dienos.

Elžbietoms gyvenimo kelias nelengvas, nes sėkmė ateina tik per mokslą, ir domėjimasi kitomis kultūromis.

Elžbietos privalo išmokti darbuotis žmonių naudai. Jų gyvenime pinigai labai daug ką reiškia.

Elžbietos linkusios visur lyderiauti nors negalime sakyti, kad tai jų pašaukimas jos taip elgiasi, nes mano, kad tai sugeba geriausiai. Jos puikios diplomates, taikdarės, bet tikrai ne verslininkės ar vadovės.

Elžbietų draugai dažniausiai biznieriai, rašytojai, literatai, žiniasklaidos darbuotojai. Savo kelią atranda švietimo sistemoje, finansinėje veikloje, prekybiniame biznyje, konsultacijų kontorose, labdaros veikloje. Turi nuostabių sugebėjimų. Puikios oratorės. Domisi metafizika.

Panašūs vardai:

 1. Eleonora
 2. Elena
 3. Estela
 4. Emilija
 5. Eladija
 • diana

  nuostabus vardas grazesnio negirdejau niekada. mano vardas _ Diana nublanksta pries si

 • Violeta

  Nuostabus vardas. Jaigu gims mergaite butinai situo vardu pavadinsiu

  • Ievaaa ;)

   Nu sitas vardas tai tikrai ne vaikui vadinti mazam jis tinka tik senelem jau senom o ne kudikiam……….

   • ??

    WTF!? ka tu cia nusisneki. Labai grazus vardas. turiu drauge ir ji tikrai ne senute, o dar labai jauna ir jai limpa sis vardas labai gerai….

   • Elžbieta

    Mano vardas :) Labai džiaugiuosi jį turėdama. Nuo vaikystės mane tėvai vadino Liza,draugai irgi trumpina,bet daugelis vis viena vadina Elžbieta. Ir tikrai šitas vardas ne senelėms kokioms.. juk jos vis dėlto irgi buvo jaunos! Man pačiai dabar 17 ir aš tikrai nesijaučiu kažkaip nekomfortabiliai su šiuo vardu,galbūt tik bręstant vienu metu vis prašydavau,kad trumpintų vardą į “Liza”,na o dabar jaučiuosi labai maloniai,kai ištaria ne trumpinį,o pilną mano vardą ;)

    • UGNE

     mano mazosios seses vardas yra Elžbieta
     sis vardas nuostabus!

 • Viktorija

  Mano vardas VIKTORIJA ir jis karališkas, o ELŽBIETA taip pat puikus vardas. Labai gražus, didingas

  • viktorija

   nesamone

 • Emilija

  Labai labai gražus vardas ! Mano vardas Emilija, bet jeigu (labai labai tikiuosi ir tikiu), kad turėsiu mažą mergytę ją pavadinsiu Elžbieta. Begalo gražu… Ir asmeniškai man jokie trumpiniai nepriimtini.

 • Agnė

  o elizabeta sventas vardas?