Ką reiškia vardas Elvyra ? Vardo Elvyra reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Elvyra – ispaniško vardo trumpiniai: Elva, Elė, tarm. Alvyra, Alė ryt. aukšt., piet. aukšt. (dz.), bažnytinėje lotynų kalboje Elvira iš ispanų kalbos išvertus Elvira„aukštoji, kilnioji“.

Vardadienis: Vasario mėn. 10 d. – Elvyros vardo diena.

Elvyros - labai savarankiškos moterys mokančios save pateikti nepriekaištingai. Jų išvaizda labai subtili , nėra tokių žodžių kaip jas nupasakoti, seksualios, patrauklios ir t.t.

Elvyros namuose yra šeimos galva, kadangi joms atrodo, kad tik jos puikiai išmano kas jos šeimai yra geriausia. Idealistės, bet joms tai tinka. Šeimos gyvenimas – ramus ir džiaugsmingas.

Elvyros gali tapti kuo panorėjusios, bet turi rinktis darbą su žmonėmis. Gydytojos, advokatės, patarėjos, organizatorės. Darbas su žmonėmis – jų pašaukimas. Jos nepakeičiamos ten, kur reikalingas susitarimo menas.

Elvyros labai išgyvena, kai ateina laikas palikti tėvus ir kurti savo šeimą. Joms reikalingas sutuoktinis, kuris galėtų užglaistyti kilusius vidinius prieštaravimus. Ir dar, reikia žinoti, kad Elvyroms labai svarbus dvasingumas ir savojo “Aš” vidinė paieška. Todėl lytinis gyvenimas joms ne toks svarbus.

Panašūs vardai:

  1. Edita
  2. Elena
  3. Erdmė
  4. Estela
  5. Eleonora
  • Elvyra

    Tikrai as tokia:)