Ką reiškia vardas Elė ? Vardo Elė reikšmė, kilmė, vardadieniai:

Elė – (2) liet. trumpinys iš Elena ir kt.

Vardadienis: Gruodžio 12 d.

Elės – moterys šykščios ir pinigingos. Jos visada turi susitaupusios pinigų “juodai dienai”. Nenustebtume, kad pasižvalgius po jų spinteles, galima surasti konservų atsargų su negaliojančiais vartojimo terminais. O tai, todėl, kad Elės visą laiką gyvena laukdamos užgriūvančių bėdų, katastrofų ir išbandymų.
Elės – patikimos paslapčių saugotojos. Jos dažnai tampa žmonių sielų patikėtinėmis, nes turi gerą intuiciją. Jos visada išklauso, pataria, tačiau savo sielą saugo nuo kitų.
Elės labai jausmingos, jas galima pažeisti netgi žvilgsniu. Užsigavusios jos tyli ir sunku suprasti, kas joms atsitiko. Kartais jos trokšta keršto, tačiau tai atlieka labai slapta ir nesiryžta atvirai smogti savo priešui. Ir dar, jos be jokios priežasties ima pykti – ne konkrečiai ant ko nors, tačiau ant viso pasaulio. Tačiau tokia būsena greitai praeina.
Elės jausmai – pati intymiausia jų gyvenimo vieta. Jos slepia savo viduje taip giliai, kad niekas negali atverti jų sielos. Todėl gana dažnai Elės tampa nelaimingos meilės aukomis.
Elės jau ankstyvoje jaunystėje skuba tapti suaugusiomis. Jos laukia, ką likimas nuspręs už jas, kuo užsiimti. Daugelis jų seka savo tėvų pėdomis ir išsirenka šeimos profesiją. Elės puikios diagnostikės, chemikės analitikės, maisto pramonės darbuotojos, akušerės, politikės. Mėgsta būti populiarios, todėl siekia visur vadovauti.

Panašūs vardai:

 1. Edita
 2. Erdvilas
 3. Einė
 4. Eimė
 5. Erdvilė
 • irutejakub

  Tikrai labai gražus vardas

 • Gabija

  Tiesą sakant vardas kiek durnokas. Nei Elis nei Elena. Žodžiu, nei vienas, nei devyni. Lietuvoje vardas gana retas ir tai, matyt, dėl aukščiau nurodytos priežasties. Kiek teko pažinti Elių, tai daugiausia senmergės arba ištekėjusios už tų, kuriuos gali įtakoti ir laikyti už trumpo pasaitėlio. Be priežiūros palikti jų vyrai, tarsi teliai ganyklos aptvare radę spragą, per trumpą laiką gali atsidurti nuo Elių tokiu atstumu, kad vėliau juos susigrąžinti ir ant ragų vėl užrišti pantį, gali būti labai sunku arba neįmanoma. Viršuje pateiktas tekstas, apibūdinantis Eles, kaip individus parašytas labai taikliai, tarsi pirštu į dangų. Tuo remiantis, galima teigti, kad Elėms, norinčioms vėl tapti Elenomis, reikia labai apsišlifuoti savo charakterio aštriuosius kampus, kurių joms tikrai netrūksta.